przypadek definicja
Słownik Przypadek definicja. Czym jest podstawie znanych praw naukowych i doświadczenia; 2. jedna z.

Czy przydatne?

Definicja Przypadek

Co oznacza PRZYPADEK: 1. zjawisko, zdarzenie, których się nie da przewidzieć na podstawie znanych praw naukowych i doświadczenia; 2. jedna z postaci dolegliwości spośród wielu podobnych; 3. forma gramatyczna imienia wyrażająca relacja syntaktyczny danego imienia do innych wyrazów w zdaniu

Czym jest Przypadek znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Płochacz:
Słownik 1. pies myśliwski stosowany raczej do wypłaszania ptactwa z szuwarów i zarośli; 2. ptak z rodz. o tej samej nazwie, z rzędu wróblowatych przypadek.
Co znaczy Przecinka:
Słownik ścieżka powstała w konsekwencji wycięcia drzew i krzewów w lesie; 2. krótki chodnik poprzeczny w kopalni złączający dwa sąsiednie wyrobiska; 3. wycięcie i usuwanie niektórych wschodzących młodych przypadek.
Co znaczy Pryzma:
Słownik materiału sypkiego albo stos ułożony z czegoś w kształcie ostrosłupa ściętego o podstawie prostokątnej; 2. sześciościan, którego podstawami są prostokąty leżące w dwóch płaszczyznach równoległych, a przypadek.
Co znaczy Pienny:
Słownik 1. część drzewa pomiędzy gałęziami a koroną; 2. piana - lekka pęcherzykowata masa przypadek.
Co znaczy Podesłanie:
Słownik 1. przesłać co komu przy okazji albo potajemnie, nasłać kogo; 2. ścieląc podłożyć co pod co, na przykład podesłanie koca pod prześcieradło przypadek.
  • Dodano:
  • Autor: