przypadek definicja
Słownik PRZYPADEK definicja. Czym jest podstawie znanych praw naukowych i doświadczenia; 2. jedna z.

Czy przydatne?

Definicja Przypadek

Co oznacza PRZYPADEK: 1. zjawisko, zdarzenie, których się nie da przewidzieć na podstawie znanych praw naukowych i doświadczenia; 2. jedna z postaci dolegliwości spośród wielu podobnych; 3. forma gramatyczna imienia wyrażająca relacja syntaktyczny danego imienia do innych wyrazów w zdaniu

Czym jest Przypadek znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Połowić:
Słownik 1. dzielić na połowę; 2. spędzić pewien chwilę na łowieniu czego przypadek co znaczy.
Co znaczy Pełnia:
Słownik 1. etap Księżyca, w trakcie której jego połowa widoczna z Ziemi jest kompletnie oświetlona poprzez Słońce; 2. stan, gdzie nic nie brakuje przypadek krzyżówka.
Co znaczy Pieśń:
Słownik wokalny do tekstu poetyckiego, przeznaczony do wykonania solowego albo zespołowego (chóralnego), zazwyczaj z akompaniamentem; 2. wiersz liryczny o różnej tematyce, przeznaczony do recytacji albo przypadek co to jest.
Co znaczy Polip:
Słownik miękki o gładkiej powierzchni, pojedynczy albo mnogi, wyrastający zazwyczaj ze śluzówki; 2. postać jamochłonów w przemianie pokoleń, charakteryzująca się workowatym ciałem, przytwierdzonym jednym przypadek słownik.
Co znaczy Pasować:
Słownik dostosowywać części czego w ten sposób, aby ściśle do siebie przylegały; 2. dobrze przystawać, należycie się układać, być w sam raz; 3. malować w pasy, pokrywać pasami; 4. zakładać na kogo pas na przypadek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: