przyssawka definicja
Słownik PRZYSSAWKA definicja. Czym jest umięśnionej, wykorzystywany niektórym zwierzętom do.

Czy przydatne?

Definicja Przyssawka

Co oznacza PRZYSSAWKA: 1. narząd w kształcie tarczki albo miseczki silnie umięśnionej, wykorzystywany niektórym zwierzętom do przytwierdzania się, przyczepiania się do podłoża; 2. mała, elastyczna miseczka z gumy albo z innego tworzywa, przysysająca się do podłoża w wyniku naciśnięcia

Czym jest Przyssawka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Prąd:
Słownik nurt; 2. ruch powietrza, gazu; 3. w poezji, sztuce, nauce kierunek, tendencja, dążność; 4. uporządkowany przepływ ładunków elektrycznych w środowisku albo wzdłuż obwodu elektrycznego przyssawka co znaczy.
Co znaczy Podejście:
Słownik 1. przestrzeń, którą się przebywa podchodząc pod górę; 2. sposób traktowania kogoś, sposób ujmowania czegoś, relacja do kogoś albo czegoś przyssawka krzyżówka.
Co znaczy Plebs:
Słownik warstwa socjalna nienależąca do stanu szlacheckiego; 2. w starożytnym Rzymie warstwa obywateli wolnych, niemających pełni praw politycznych i cywilnych, w odróżnieniu do uprzywilejowanych patrycjuszy przyssawka co to jest.
Co znaczy Polonez:
Słownik 1. polski taniec narodowy uroczysty, poważny, o takcie trójmiarowym i umiarkowanym tempie, tańczony parami w chodzonym korowodzie; 2. marka samochodu osobowego; 3. nazwa polskiej wódki przyssawka słownik.
Co znaczy Połeć:
Słownik 1. spory kawał słoniny albo mięsa; 2. bok zwierzęcia przyssawka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: