racjonalizacja definicja
Słownik Racjonalizacja definicja. Czym jest określonej działalności, na przykład pracy, technologii.

Czy przydatne?

Definicja Racjonalizacja

Co oznacza RACJONALIZACJA: 1. wykorzystywanie środków zmierzających do ulepszenia określonej działalności, na przykład pracy, technologii albo organizacji wytwarzania; 2. uzasadnienie argumentami rozumowymi własnych czynów i postaw mających źródło w nieuświadomionych motywach

Czym jest Racjonalizacja znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozkręcić:
Słownik skręconego, zwiniętego spiralnie, splecionego; 2. wykręcając części, zdemontować coś, rozłożyć na części, wyjmując śruby; 3. wywołać postęp, błyskawiczny przyrost czegoś, puścić w ruch racjonalizacja.
Co znaczy Rusałka:
Słownik 1. w baśniach ludowych boginka, nimfa wodna wabiąca ludzi; 2. motyl dzienny odznaczający się słabo rozwiniętymi przednimi odnóżami i pięknym ubarwieniem racjonalizacja.
Co znaczy Ruletka:
Słownik polegająca na puszczaniu w ruch kulki na obracającą się tarczę składającą się z 37 numerowanych przegródek oznaczonych kolorem czerwonym i czarnym (albo białym), do których wpada ta kulka, wskazując racjonalizacja.
Co znaczy Rygiel:
Słownik zamykające, składające się z metalowej sztabki albo pręta wsuwanego do specjalnego otworu albo skobla; 2. przesuwny obiekt systemu do blokowania ruchu innych części systemu albo urządzeń; 3 racjonalizacja.
Co znaczy Rozrusznik:
Słownik uruchamiania tłokowego silnika spalinowego; 2. regulowany opornik elektryczny, transformator albo przełącznik ograniczający startowy prąd w chwili przyłączania silnika elektrycznego do sieci racjonalizacja.
  • Dodano:
  • Autor: