reduta definicja
Słownik REDUTA definicja. Czym jest przystosowane do samodzielnej obrony; 2. publiczny bal maskowy.

Czy przydatne?

Definicja Reduta

Co oznacza REDUTA: 1. zamknięte polowe umocnienie ziemne, z wałem i fosą, przystosowane do samodzielnej obrony; 2. publiczny bal maskowy

Czym jest Reduta znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozprysk:
Słownik 1. strumień cieczy w formie maleńkich kropel tryskający w kierunku odśrodkowym, rozpryśnięcie się; 2. rozerwanie się pocisku w wyniku wybuchu ładunku kruszącego reduta co to jest.
Co znaczy Redukcja:
Słownik czegoś do mniejszych rozmiarów, mniejszej liczby; 2. pomniejszenie składu personalnego zakładu pracy, instytucji poprzez zwolnienie z pracy poszczególnych pracowników; usuwanie kogoś z pracy z reduta definicja.
Co znaczy Rozjątrzyć:
Słownik 1. wywołać, iż rana się nie goi, ropieje, zaognia się; 2. wzbudzić w kimś gniew, żal, rozgoryczenie reduta co znaczy.
Co znaczy Rozziew:
Słownik 1. różnica w poglądach, zainteresowaniach i tym podobne pomiędzy kim a kim; 2. zbieg dwóch samogłosek w sąsiadujących ze sobą sylabach, na przykład oaza, nieestetyczny reduta słownik.
Co znaczy Rozkręcić:
Słownik skręconego, zwiniętego spiralnie, splecionego; 2. wykręcając części, zdemontować coś, rozłożyć na części, wyjmując śruby; 3. wywołać postęp, błyskawiczny przyrost czegoś, puścić w ruch reduta znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: