reglamentacja definicja
Słownik Reglamentacja definicja. Czym jest produkcji, gromadzenia i tym podobne pewnych artykułów.

Czy przydatne?

Definicja Reglamentacja

Co oznacza REGLAMENTACJA: 1. regulowanie albo ograniczenie kupna, sprzedaży, produkcji, gromadzenia i tym podobne pewnych artykułów; 2. ograniczenie, podporządkowanie jakiejś działalności zasadom ustalonym poprzez regulaminy prawne

Czym jest Reglamentacja znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Róża:
Słownik różowatych, kolczasty krzew o barwnych, pachnących kwiatach, występujący w kilkuset gatunkach w strefie umiarkowanej i podzwrotnikowej półkuli północnej, uprawiany jako roślina ozdobna i z racji na reglamentacja.
Co znaczy Regalia:
Słownik 1. oznaki, symbole władzy monarszej, jak: korona, berło, jabłko i tym podobne; 2. prawa i przywileje przysługujące wyłącznie panującemu reglamentacja.
Co znaczy Rewers:
Słownik monety, medalu, skrzydła ołtarzowego, synonim strony głównej, awersu; 2. dokument zawierający pokwitowanie na otrzymaną sumę pieniędzy albo na otrzymany element; 3. formularz do zamawiania książek i reglamentacja.
Co znaczy Raster:
Słownik pokryta drobną siatką powodującą rozłożenie obrazu fotograficznego na punkty, umożliwiająca uzyskanie półtonów, stosowana przy wykonywaniu reprodukcji sposobem fotomechaniczną; 2. przesłony z reglamentacja.
Co znaczy Rzecz:
Słownik materialny, regularnie w przeciwstawieniu do istoty żywej; 2. elementy materialne, takie jak: ubranie, meble i tym podobne, będące czyjąś własnością, dobytek, mienie, bagaż; 3. to, co jest jadalne reglamentacja.
  • Dodano:
  • Autor: