replika definicja
Słownik Replika definicja. Czym jest w sądzie; 2. odpowiedź aktora na słowa partnera w dialogu.

Czy przydatne?

Definicja Replika

Co oznacza REPLIKA: 1. ustna albo pisemna odpowiedź na zarzuty, w szczególności w sądzie; 2. odpowiedź aktora na słowa partnera w dialogu scenicznym; 3. coś, co jest dokładnym powtórzeniem czegoś innego; wierna kopia; 4. dzieło sztuki powtórzone poprzez twórcę oryginału, różniące się niekiedy od oryginału wymiarami albo drobnymi zmianami kompozycji, kolorytu itp

Czym jest Replika znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozłóg:
Słownik 1. rozległy region, otwarta przestrzeń, otwarte pole; 2. u niektórych roślin pędy boczne płożące się po ziemi albo pędy podziemne mające umiejętność wypuszczenia korzeni replika.
Co znaczy Rak:
Słownik skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, podrzędu raków chodzących; 2. nowotwór złośliwy pochodzenia nabłonkowego atakujący tkanki organizmu ludzkiego albo zwierzęcego, mający skłonność do przerzutów replika.
Co znaczy Róża:
Słownik różowatych, kolczasty krzew o barwnych, pachnących kwiatach, występujący w kilkuset gatunkach w strefie umiarkowanej i podzwrotnikowej półkuli północnej, uprawiany jako roślina ozdobna i z racji na replika.
Co znaczy Rozszczepić:
Słownik 1. rozpołowić coś wzdłuż czymś ostrym, rozłupać częściowo albo kompletnie; 2. rozłożyć, rozbić jakieś ciało na części składowe replika.
Co znaczy Restaurator:
Słownik 1. artysta, konserwator zajmujący się odnawianiem dzieł sztuki; 2. właściciel restauracji replika.
  • Dodano:
  • Autor: