reszta definicja
Słownik Reszta definicja. Czym jest wyczerpaniu i tym podobne jakiejś części, liczby; 2. kapitał.

Czy przydatne?

Definicja Reszta

Co oznacza RESZTA: 1. to, co pozostaje z całości, z ogółu po odjęciu, zużyciu, wyczerpaniu i tym podobne jakiejś części, liczby; 2. kapitał wydane osobie regulującej rachunek stawką większą, niż wynosi należność; 3. rezultat odejmowania; różnica

Czym jest Reszta znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozmówka:
Słownik 1. pogawędka, pogwarka, rozmawianie; 2. książeczka stanowiąca pomoc w nauce języka obcego, zawierająca dialogi, potoczne zwroty, zdania reszta.
Co znaczy Redakcja:
Słownik tekstu, na przykład książki, czasopisma, gazety i tym podobne pod względem merytorycznym i stylistycznym, przygotowanie tekstu do druku; 2. tekst po określonym opracowaniu; wersja, wariant tekstu; 3 reszta.
Co znaczy Ranny:
Słownik 1. okaleczony; 2. inicjalny, na przykład ranny ptaszek reszta.
Co znaczy Reflektor:
Słownik elektryczna zawierająca zwierciadło wklęsłe, najczęściej paraboliczne, w którego ognisku umieszczone jest mocne źródło światła, rzucające w określonym kierunku wiązkę niewiele rozchylających się reszta.
Co znaczy Rampa:
Słownik podwyższenie z desek, betonu i tym podobne na stacjach kolejowych, w kopalniach, portach, umożliwiające przeładunek towarów dzięki jednakowemu poziomowi powierzchni ładunkowych; 2. w teatrze rząd reszta.
  • Dodano:
  • Autor: