rewers definicja
Słownik Rewers definicja. Czym jest synonim strony głównej, awersu; 2. dokument zawierający.

Czy przydatne?

Definicja Rewers

Co oznacza REWERS: 1. odwrotna strona monety, medalu, skrzydła ołtarzowego, synonim strony głównej, awersu; 2. dokument zawierający pokwitowanie na otrzymaną sumę pieniędzy albo na otrzymany element; 3. formularz do zamawiania książek i kontroli ich wypożyczeń, stosowany w bibliotekach, wypełniany poprzez czytelnika

Czym jest Rewers znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Romanca:
Słownik liryczny, pokrewny balladzie, opiewający historycznych i legendarnych bohaterów narodowych, dostępny w Hiszpanii raczej w XV i XVI wieku; 2. pieśń liryczno sentymentalna, pierwotnie o tematyce rewers.
Co znaczy Referat:
Słownik 1. opracowanie zagadnienia prezentowane na piśmie albo wygłaszane w gronie zainteresowanych; 2. dział instytucji, urzędu zajmujący się określonym rodzajem spraw; lokal, gdzie się taki dział mieści rewers.
Co znaczy Rak:
Słownik skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, podrzędu raków chodzących; 2. nowotwór złośliwy pochodzenia nabłonkowego atakujący tkanki organizmu ludzkiego albo zwierzęcego, mający skłonność do przerzutów rewers.
Co znaczy Rurka:
Słownik 1. rura o małej średnicy; 2. element w kształcie rurki, na przykład ciastko rewers.
Co znaczy Rynna:
Słownik kształcie koryta, zazwyczaj z blachy stalowej ocynkowanej, umieszczony wzdłuż okapu, wykorzystywany do odprowadzania wody z opadów atmosferycznych z dachu, najczęściej do rury spustowej; 2. koryto w rewers.
  • Dodano:
  • Autor: