rewers definicja
Słownik REWERS definicja. Czym jest synonim strony głównej, awersu; 2. dokument zawierający.

Czy przydatne?

Definicja Rewers

Co oznacza REWERS: 1. odwrotna strona monety, medalu, skrzydła ołtarzowego, synonim strony głównej, awersu; 2. dokument zawierający pokwitowanie na otrzymaną sumę pieniędzy albo na otrzymany element; 3. formularz do zamawiania książek i kontroli ich wypożyczeń, stosowany w bibliotekach, wypełniany poprzez czytelnika

Czym jest Rewers znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Recepcja:
Słownik 1. przyjmowanie gości w hotelach i biurach podróży; 2. formalne, uroczyste przyjmowanie gości; 3. przejmowanie, przyswajanie sobie czegoś, na przykład jakichś poglądów, zwyczajów, innego prawa rewers co znaczy.
Co znaczy Repryza:
Słownik powtórzenie przebiegu pierwszego odcinka utworu o formie sonatowej; 2. krótka scenka z zakresu małych form cyrkowych, odgrywana zazwyczaj pomiędzy kolejnymi numerami programu, w okresie porządkowania rewers krzyżówka.
Co znaczy Równość:
Słownik podobieństwo, identyczność, jednakowość, tożsamość pod względem ilości, jakości, wartości, wielkości i tym podobne; 2. w znaczeniu społecznym: równouprawnienie, brak podziału społeczeństwa na rewers co to jest.
Co znaczy Rosocha:
Słownik 1. pień drzewa rozdzielony widlasto na dwie odnogi; 2. poroże łosia byka, mające kształt szerokich łopat skończonych odnogami rewers słownik.
Co znaczy Ruszt:
Słownik ułożone w pewnej odległości od siebie i osadzone w ramie albo połączone prętami poprzecznymi, stosowane najczęściej w piecach jako część składowa paleniska, podtrzymująca paliwo i umożliwiająca rewers czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: