rezerwa definicja
Słownik Rezerwa definicja. Czym jest nagłej potrzeby; rzecz zapasowa, zwierzę zapasowe, człowiek.

Czy przydatne?

Definicja Rezerwa

Co oznacza REZERWA: 1. zapas czegoś, zazwyczaj przygotowany w przewidywaniu nagłej potrzeby; rzecz zapasowa, zwierzę zapasowe, człowiek trzymany w pogotowiu; 2. powściągliwość, brak serdeczności, chłód w sposobie bycia; 3. ekipa zawodników przygotowanych do zastąpienia uczestników danego spotkania w wypadkach specjalnych, drużyna rezerwowa; 4. ogół obywateli (rezerwistów), którzy mogą być powołani do wojska na okresowe ćwiczenia albo w sytuacji wojny; 5. jednostka wojskowa pozostawiona w odwodzie w okresie walki zbrojnej

Czym jest Rezerwa znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Róża:
Słownik różowatych, kolczasty krzew o barwnych, pachnących kwiatach, występujący w kilkuset gatunkach w strefie umiarkowanej i podzwrotnikowej półkuli północnej, uprawiany jako roślina ozdobna i z racji na rezerwa.
Co znaczy Ruszt:
Słownik ułożone w pewnej odległości od siebie i osadzone w ramie albo połączone prętami poprzecznymi, stosowane najczęściej w piecach jako część składowa paleniska, podtrzymująca paliwo i umożliwiająca rezerwa.
Co znaczy Rzeź:
Słownik 1. ubój zwierząt; 2. masowe zabijanie, mordowanie ludzi, rozlew krwi, pogrom, masakra rezerwa.
Co znaczy Rezygnacja:
Słownik 1. zrzeczenie się czegoś, odstąpienie od czegoś, zaniechanie czegoś, ustąpienie; 2. pogodzenie się z sytuacją, której nie można zmienić rezerwa.
Co znaczy Rapsod:
Słownik albo samodzielny utwór epicki o charakterze patetycznym, opiewający znanego bohatera albo doniosłe wydarzenie historyczne; 2. w starożytnej Grecji wędrowny śpiewak deklamator recytujący, zazwyczaj rezerwa.
  • Dodano:
  • Autor: