rezygnacja definicja
Słownik Rezygnacja definicja. Czym jest zaniechanie czegoś, ustąpienie; 2. pogodzenie się z.

Czy przydatne?

Definicja Rezygnacja

Co oznacza REZYGNACJA: 1. zrzeczenie się czegoś, odstąpienie od czegoś, zaniechanie czegoś, ustąpienie; 2. pogodzenie się z sytuacją, której nie można zmienić

Czym jest Rezygnacja znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Redukcja:
Słownik czegoś do mniejszych rozmiarów, mniejszej liczby; 2. pomniejszenie składu personalnego zakładu pracy, instytucji poprzez zwolnienie z pracy poszczególnych pracowników; usuwanie kogoś z pracy z rezygnacja.
Co znaczy Redakcja:
Słownik tekstu, na przykład książki, czasopisma, gazety i tym podobne pod względem merytorycznym i stylistycznym, przygotowanie tekstu do druku; 2. tekst po określonym opracowaniu; wersja, wariant tekstu; 3 rezygnacja.
Co znaczy Reżym:
Słownik 1. mechanizm rządów, władzy; 2. rząd stosujący brutalną przemoc; 3. ściśle ustalony tryb postępowania, pracy itp rezygnacja.
Co znaczy Rakieta:
Słownik do sygnalizacji świetlnej; 2. pocisk burzący zdalnie sterowany; 3. statek kosmiczny; 4. przyrząd do gry w tenisa wykorzystywany do odbijania piłek, złożony z uchwytu i owalnej ramy, na której rezygnacja.
Co znaczy Rozłóg:
Słownik 1. rozległy region, otwarta przestrzeń, otwarte pole; 2. u niektórych roślin pędy boczne płożące się po ziemi albo pędy podziemne mające umiejętność wypuszczenia korzeni rezygnacja.
  • Dodano:
  • Autor: