rogal definicja
Słownik Rogal definicja. Czym jest do suszenia siana stosowane w okolicach górskich. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Rogal

Co oznacza ROGAL: 1. rodzaj bułki mającej kształt półksiężyca; 2. urządzenie do suszenia siana stosowane w okolicach górskich

Czym jest Rogal znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rusałka:
Słownik 1. w baśniach ludowych boginka, nimfa wodna wabiąca ludzi; 2. motyl dzienny odznaczający się słabo rozwiniętymi przednimi odnóżami i pięknym ubarwieniem rogal.
Co znaczy Rotunda:
Słownik na planie koła, kryta zazwyczaj kopułą; 2. okrągła sala, przeważnie o charakterze reprezentacyjnym; 3. krój pisma drukarskiego o zaokrąglonym kształcie liter, będący odmianą pisma gotyckiego rogal.
Co znaczy Rakieta:
Słownik do sygnalizacji świetlnej; 2. pocisk burzący zdalnie sterowany; 3. statek kosmiczny; 4. przyrząd do gry w tenisa wykorzystywany do odbijania piłek, złożony z uchwytu i owalnej ramy, na której rogal.
Co znaczy Relacja:
Słownik jakimś wydarzeniu, wypadku; 2. zdanie, zdawanie komuś kwestie z czegoś; 3. jedno z podstawowych pojęć logiki formalnej, wszelaki związek czy zależność (relacja) pomiędzy dwoma (albo więcej) obiektami rogal.
Co znaczy Rygiel:
Słownik zamykające, składające się z metalowej sztabki albo pręta wsuwanego do specjalnego otworu albo skobla; 2. przesuwny obiekt systemu do blokowania ruchu innych części systemu albo urządzeń; 3 rogal.
  • Dodano:
  • Autor: