rolka definicja
Słownik Rolka definicja. Czym jest podobne nawinięty zazwyczaj na wałku, szpuli i tym podobne ; 2.

Czy przydatne?

Definicja Rolka

Co oznacza ROLKA: 1. zwój jakiejś materii, na przykład papieru, blachy i tym podobne nawinięty zazwyczaj na wałku, szpuli i tym podobne ; 2. ruchomy wałek albo krążek w maszynie, urządzeniu wykorzystywany do poruszania, obracania, przesuwania czegoś; 3. urządzenie w formie metalowej ramy z trzema obracającymi się walcami, na których ustawia się rower, służy do przeprowadzania treningu kolarskiego w pomieszczeniu zamkniętym, w szczególności zimą

Czym jest Rolka znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozłóg:
Słownik 1. rozległy region, otwarta przestrzeń, otwarte pole; 2. u niektórych roślin pędy boczne płożące się po ziemi albo pędy podziemne mające umiejętność wypuszczenia korzeni rolka.
Co znaczy Ruletka:
Słownik polegająca na puszczaniu w ruch kulki na obracającą się tarczę składającą się z 37 numerowanych przegródek oznaczonych kolorem czerwonym i czarnym (albo białym), do których wpada ta kulka, wskazując rolka.
Co znaczy Rozbroić:
Słownik uzbrojenia, odebrać broń, uczynić bezbronnym; zdemilitaryzować, zdemobilizować; 2. uśmierzyć, rozładować czyjś gniew, czyjąś złość, wywołać lepszy humor u kogoś; 3. pozbawić ładunku ciało naładowane rolka.
Co znaczy Rynek:
Słownik miastach: kluczowy plac będący ośrodkiem życia gospodarczego i społecznego, obudowany, regularnie z ratuszem, sukiennicami; 2. całokształt stosunków handlowo gospodarczych, obejmujący sprzedaż i rolka.
Co znaczy Restaurator:
Słownik 1. artysta, konserwator zajmujący się odnawianiem dzieł sztuki; 2. właściciel restauracji rolka.
  • Dodano:
  • Autor: