rosić definicja
Słownik Rosić definicja. Czym jest rosa; 2. deszcz padający drobnymi kroplami; 3. poddawać słomę.

Czy przydatne?

Definicja Rosić

Co oznacza ROSIĆ: 1. moczyć, zwilżać, pokrywać kroplami cieczy podobnie jak rosa; 2. deszcz padający drobnymi kroplami; 3. poddawać słomę lnianą albo konopną obróbce wstępnej, polegającej na moczeniu albo rozściełaniu słomy w celu oddzielenia włókna od części zdrewniałych rośliny

Czym jest Rosić znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozkład:
Słownik którego coś się dzieje; 2. sposób ułożenia, rozmieszczenie, rozplanowanie czegoś; 3. mechanizm rozpadania się substancji organicznych, zazwyczaj w konsekwencji działania bakterii; 4. podział, rozpad rosić.
Co znaczy Roztrząsać:
Słownik 1. potrząsając rozrzucać, rozsypywać coś; 2. rozważać, rozpatrywać coś wnikliwie rosić.
Co znaczy Remiza:
Słownik tramwajowa, autobusowa, parowozowa i tym podobne; 2. teren specjalnie obsadzony drzewami, krzewami albo wysoko wyrastającymi roślinami zielnymi, zazwyczaj na polu, łące, stanowiący schronienie dla rosić.
Co znaczy Ramiączko:
Słownik 1. plisa, taśma przytrzymująca na ramionach halkę, stanik i tym podobne; 2. przyrząd drewniany, metalowy albo z tworzywa sztucznego, mający kształt ramion, z haczykiem w ciągu, do wieszania ubrania rosić.
Co znaczy Rekwizyt:
Słownik potrzebny w danym przedstawieniu teatralnym albo na planie w okresie kręcenia filmu, związany z akcją sztuki lub filmu; 2. element konieczny do wykonywania określonej czynności, wykorzystywany do rosić.
  • Dodano:
  • Autor: