rozbieg definicja
Słownik Rozbieg definicja. Czym jest rozpędzenia do oderwania się od ziemi (wody); 2. krótki bieg.

Czy przydatne?

Definicja Rozbieg

Co oznacza ROZBIEG: 1. początkowa etap startu samolotu, od rozpoczęcia rozpędzenia do oderwania się od ziemi (wody); 2. krótki bieg poprzedzający wykonanie ćwiczenia gimnastycznego albo próby sportowej, na przykład skoku, rzutu; 3. część skoczni narciarskiej przed progiem; 4. stopniowy postęp szybkości działania jakiegoś systemu po jego uruchomieniu

Czym jest Rozbieg znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Refleksja:
Słownik zastanowienie, zastanawianie się, rozmyślanie nad czymś, rozważanie połączone z analizowaniem czegoś; 2. w filozofii idealistycznej poznanie skierowane na podmiot poznający, mające swe źródło w rozbieg.
Co znaczy Robinsonada:
Słownik 1. podróż spowodowana żądzą przygód; 2. życie w warunkach prymitywnych, pełne przygód; 3. powieść przedstawiająca takie przygody - od imienia bohatera powieści Daniela Defoe rozbieg.
Co znaczy Rolka:
Słownik materii, na przykład papieru, blachy i tym podobne nawinięty zazwyczaj na wałku, szpuli i tym podobne ; 2. ruchomy wałek albo krążek w maszynie, urządzeniu wykorzystywany do poruszania, obracania rozbieg.
Co znaczy Różnica:
Słownik 1. to, czym się ktoś albo coś różni od kogoś albo czegoś; 2. rezultat odejmowania rozbieg.
Co znaczy Rolada:
Słownik wędliniarski składający się z kawałków różnego rodzaju mięsa, słoniny, skórek wieprzowych i tym podobne, uformowanych w bloki zawijane w celofan, pergamin albo pęcherz wieprzowy; 2. zwinięte w rulon rozbieg.
  • Dodano:
  • Autor: