rozdrapać definicja
Słownik Rozdrapać definicja. Czym jest rozebrać, rozdzielić coś pomiędzy siebie. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Rozdrapać

Co oznacza ROZDRAPAĆ: 1. drapaniem rozedrzeć coś, drapiąc rozranić; 2. chciwie rozebrać, rozdzielić coś pomiędzy siebie

Czym jest Rozdrapać znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rubież:
Słownik kresy, pogranicze; 2. pas albo odcinek terenu wyróżniający się naturalnymi właściwościami, mającymi określone znaczenie taktyczne, operacyjne albo strategiczne w trakcie prowadzenia działań w danym rozdrapać.
Co znaczy Rozbieg:
Słownik startu samolotu, od rozpoczęcia rozpędzenia do oderwania się od ziemi (wody); 2. krótki bieg poprzedzający wykonanie ćwiczenia gimnastycznego albo próby sportowej, na przykład skoku, rzutu; 3. część rozdrapać.
Co znaczy Ramiączko:
Słownik 1. plisa, taśma przytrzymująca na ramionach halkę, stanik i tym podobne; 2. przyrząd drewniany, metalowy albo z tworzywa sztucznego, mający kształt ramion, z haczykiem w ciągu, do wieszania ubrania rozdrapać.
Co znaczy Rozrzut:
Słownik rozrzucanie czegoś w różne strony, rozmieszczenie czegoś w pewnych odstępach, układ, sposób ułożenia; 2. rozmieszczenie punktów trafiania następnych pocisków z broni palnej albo bomb na pewnej rozdrapać.
Co znaczy Ryza:
Słownik ilości papieru równa 500 arkuszom; 2. urządzenie w formie rynny ziemnej albo drewnianego koryta, wykorzystywane do spuszczania drewna w terenie górskim; ślizg; 3. karność, subordynacja, rygor rozdrapać.
  • Dodano:
  • Autor: