rozdział definicja
Słownik ROZDZIAŁ definicja. Czym jest przydzielanie czegoś, obdzielanie czymś; 2. dzielenie jakiejś.

Czy przydatne?

Definicja Rozdział

Co oznacza ROZDZIAŁ: 1. czynność, akcja dzielenia czegoś między kogoś (coś); przydzielanie czegoś, obdzielanie czymś; 2. dzielenie jakiejś całości na części; kawałkowanie, rozczłonkowywanie, podział; 3. rozgraniczanie zasięgu działania, sfery wpływów, realizowanych funkcji i tym podobne; 4. niezgoda pomiędzy ludźmi w konsekwencji różnic w poglądach, postępowaniu i tym podobne;;; 5. jedna z części, na jakie dzieli się podręcznik, dzieło literackie, naukowe i tym podobne;;;;; 6. zdjąć z kogoś odzież; 7. rozłożyć na części; rozmontować, zdemontować; 8. rozdzielić pomiędzy siebie; 9. rozwalić, zlikwidować usuwając częściami

Czym jest Rozdział znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Ruszt:
Słownik ułożone w pewnej odległości od siebie i osadzone w ramie albo połączone prętami poprzecznymi, stosowane najczęściej w piecach jako część składowa paleniska, podtrzymująca paliwo i umożliwiająca rozdział co znaczy.
Co znaczy Rdzeń:
Słownik miękiszowa wypełniająca łodygę, korzeń, pień drzewa roślin dwuliściennych i nagonasiennych; 2. najtwardsza część ropnia, czyraka, nagniotka; 3. u kręgowców część ośrodkowego układu nerwowego położona rozdział krzyżówka.
Co znaczy Reżym:
Słownik 1. mechanizm rządów, władzy; 2. rząd stosujący brutalną przemoc; 3. ściśle ustalony tryb postępowania, pracy itp rozdział co to jest.
Co znaczy Ruletka:
Słownik polegająca na puszczaniu w ruch kulki na obracającą się tarczę składającą się z 37 numerowanych przegródek oznaczonych kolorem czerwonym i czarnym (albo białym), do których wpada ta kulka, wskazując rozdział słownik.
Co znaczy Relief:
Słownik 1. kompozycja rzeźbiarska wykonana na płaszczyźnie płyty kamiennej, drewnianej albo metalowej z pozostawieniem tła; 2. ukształtowanie powierzchni ziemi, rzeźba terenu rozdział czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: