rozdział definicja
Słownik Rozdział definicja. Czym jest przydzielanie czegoś, obdzielanie czymś; 2. dzielenie jakiejś.

Czy przydatne?

Definicja Rozdział

Co oznacza ROZDZIAŁ: 1. czynność, akcja dzielenia czegoś między kogoś (coś); przydzielanie czegoś, obdzielanie czymś; 2. dzielenie jakiejś całości na części; kawałkowanie, rozczłonkowywanie, podział; 3. rozgraniczanie zasięgu działania, sfery wpływów, realizowanych funkcji i tym podobne; 4. niezgoda pomiędzy ludźmi w konsekwencji różnic w poglądach, postępowaniu i tym podobne;;; 5. jedna z części, na jakie dzieli się podręcznik, dzieło literackie, naukowe i tym podobne;;;;; 6. zdjąć z kogoś odzież; 7. rozłożyć na części; rozmontować, zdemontować; 8. rozdzielić pomiędzy siebie; 9. rozwalić, zlikwidować usuwając częściami

Czym jest Rozdział znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Restauracja:
Słownik naprawa budowli, w szczególności zabytkowej, dzieła sztuki i tym podobne; 2. przywrócenie obalonej dynastii, wznowienie obalonego ustroju i tym podobne;;; 3. zakład, lokal gastronomiczny, gdzie rozdział.
Co znaczy Rotacja:
Słownik jakiegoś ciała dookoła jego osi, wirowanie wokół czegoś; 2. następne zmiany na stanowiskach pracy, przesuwanie pracowników tak, aby każdy z nich wykonywał poprzez jakiś czas tę samą pracę; 3. sposób rozdział.
Co znaczy Remedium:
Słownik odchylenie od przepisowych wymiarów i ciężarów w przedmiotach znormalizowanych; 2. obniżenie wartości złotej albo srebrnej monety wywołane jej starciem w okresie obiegu; 3. lek na coś, środek rozdział.
Co znaczy Rynna:
Słownik kształcie koryta, zazwyczaj z blachy stalowej ocynkowanej, umieszczony wzdłuż okapu, wykorzystywany do odprowadzania wody z opadów atmosferycznych z dachu, najczęściej do rury spustowej; 2. koryto w rozdział.
Co znaczy Rakieta:
Słownik do sygnalizacji świetlnej; 2. pocisk burzący zdalnie sterowany; 3. statek kosmiczny; 4. przyrząd do gry w tenisa wykorzystywany do odbijania piłek, złożony z uchwytu i owalnej ramy, na której rozdział.
  • Dodano:
  • Autor: