rusałka definicja
Słownik Rusałka definicja. Czym jest 2. motyl dzienny odznaczający się słabo rozwiniętymi przednimi.

Czy przydatne?

Definicja Rusałka

Co oznacza RUSAŁKA: 1. w baśniach ludowych boginka, nimfa wodna wabiąca ludzi; 2. motyl dzienny odznaczający się słabo rozwiniętymi przednimi odnóżami i pięknym ubarwieniem

Czym jest Rusałka znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rozmówka:
Słownik 1. pogawędka, pogwarka, rozmawianie; 2. książeczka stanowiąca pomoc w nauce języka obcego, zawierająca dialogi, potoczne zwroty, zdania rusałka.
Co znaczy Rynek:
Słownik miastach: kluczowy plac będący ośrodkiem życia gospodarczego i społecznego, obudowany, regularnie z ratuszem, sukiennicami; 2. całokształt stosunków handlowo gospodarczych, obejmujący sprzedaż i rusałka.
Co znaczy Róża:
Słownik różowatych, kolczasty krzew o barwnych, pachnących kwiatach, występujący w kilkuset gatunkach w strefie umiarkowanej i podzwrotnikowej półkuli północnej, uprawiany jako roślina ozdobna i z racji na rusałka.
Co znaczy Rylec:
Słownik kamienne narzędzie wykorzystywane dawniej do obrabiania surowców twardych, na przykład rogu, kości; 2. narzędzie stalowe o ostrym końcu, stosowane w rytownictwie, snycerstwie, wykorzystywane także do rusałka.
Co znaczy Raster:
Słownik pokryta drobną siatką powodującą rozłożenie obrazu fotograficznego na punkty, umożliwiająca uzyskanie półtonów, stosowana przy wykonywaniu reprodukcji sposobem fotomechaniczną; 2. przesłony z rusałka.
  • Dodano:
  • Autor: