rygiel definicja
Słownik Rygiel definicja. Czym jest sztabki albo pręta wsuwanego do specjalnego otworu albo skobla.

Czy przydatne?

Definicja Rygiel

Co oznacza RYGIEL: 1. urządzenie zamykające, składające się z metalowej sztabki albo pręta wsuwanego do specjalnego otworu albo skobla; 2. przesuwny obiekt systemu do blokowania ruchu innych części systemu albo urządzeń; 3. wzniesienie poprzeczne zamykające dolinę rzeczną, lodowcową lub dzielące jeziora

Czym jest Rygiel znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Reżyserka:
Słownik 1. kobieta reżyser; 2. robota reżysera; 3. kabina reżyserska zazwyczaj oszklona rygiel.
Co znaczy Rylec:
Słownik kamienne narzędzie wykorzystywane dawniej do obrabiania surowców twardych, na przykład rogu, kości; 2. narzędzie stalowe o ostrym końcu, stosowane w rytownictwie, snycerstwie, wykorzystywane także do rygiel.
Co znaczy Rozrusznik:
Słownik uruchamiania tłokowego silnika spalinowego; 2. regulowany opornik elektryczny, transformator albo przełącznik ograniczający startowy prąd w chwili przyłączania silnika elektrycznego do sieci rygiel.
Co znaczy Ryga:
Słownik poprzeczne linie albo w kratkę, podkładany pod papier nie liniowany dla ułatwienia równego pisania; 2. nie drukujący materiał zecerski stosowany w celu uzyskania większego odstępu pomiędzy wierszami rygiel.
Co znaczy Redakcja:
Słownik tekstu, na przykład książki, czasopisma, gazety i tym podobne pod względem merytorycznym i stylistycznym, przygotowanie tekstu do druku; 2. tekst po określonym opracowaniu; wersja, wariant tekstu; 3 rygiel.
  • Dodano:
  • Autor: