rynna definicja
Słownik Rynna definicja. Czym jest ocynkowanej, umieszczony wzdłuż okapu, wykorzystywany do.

Czy przydatne?

Definicja Rynna

Co oznacza RYNNA: 1. przewód w kształcie koryta, zazwyczaj z blachy stalowej ocynkowanej, umieszczony wzdłuż okapu, wykorzystywany do odprowadzania wody z opadów atmosferycznych z dachu, najczęściej do rury spustowej; 2. koryto w lodzie albo zatorze lodowym wyrąbane poprzez lodołamacz w celu powstania dojścia innym jednostkom pływającym; 3. długie koryto do transportu materiałów budowlanych i sypkich, na przykład węgla w kopalni; 4. długie, wąskie zagłębienie terenu o przebiegu prostolinijnym albo krętym, powstałe w wyniku erozji wód podlodowcowych płynących pod ciśnieniem

Czym jest Rynna znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Reduta:
Słownik 1. zamknięte polowe umocnienie ziemne, z wałem i fosą, przystosowane do samodzielnej obrony; 2. publiczny bal maskowy rynna.
Co znaczy Raut:
Słownik 1. spore uroczyste zgromadzenie towarzyskie bez tańców; 2. diament płaski od spodu, z wierzchu szlifowany, rżnięty w róże; 3. w architekturze obiekt dekoracyjny w kształcie rombu rynna.
Co znaczy Rezonans:
Słownik odgłos, dobra słyszalność dźwięków w pomieszczeniu, zależna od powierzchni odbijających dźwięki; 2. znaczące wzmożenie drgań niektórych układów mechanicznych, elektrycznych, akustycznych albo rynna.
Co znaczy Reakcja:
Słownik zajęcie jakiegoś stanowiska jako odpowiedź na coś, zazwyczaj na czyjeś postępowanie, działanie, głoszone poglądy i tym podobne; 2. działanie żywego organizmu spowodowane poprzez bodźce, podniety; 3 rynna.
Co znaczy Rezygnacja:
Słownik 1. zrzeczenie się czegoś, odstąpienie od czegoś, zaniechanie czegoś, ustąpienie; 2. pogodzenie się z sytuacją, której nie można zmienić rynna.
  • Dodano:
  • Autor: