sadz definicja
Słownik Sadz definicja. Czym jest wykorzystywana do przetrzymywania żywych ryb albo rozwijającej.

Czy przydatne?

Definicja Sadz

Co oznacza SADZ: 1. skrzynia z otworami, ustawiana w miejscu przepływu wody, wykorzystywana do przetrzymywania żywych ryb albo rozwijającej się ikry; 2. w łodzi rybackiej wydzielona część zawierająca wodę, do której się wrzuca złowione ryby

Czym jest Sadz znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Straszak:
Słownik 1. rewolwer przeznaczony do strzelania wyłącznie ślepymi nabojami; 2. to, co straszy, co jest stosowane jako postrach na kogoś; 3. urządzenia do odstraszania zwierzyny od upraw polnych i leśnych sadz.
Co znaczy Szumieć:
Słownik 1. wydawać albo wywoływać szum; 2. musować, pienić się, na przykład o winie sadz.
Co znaczy Stosunek:
Słownik związek pomiędzy wieloma rzeczami, osobami, pojęciami i tym podobne, zestawionymi ze sobą; 2. odnoszenie się do kogoś albo czegoś, sposób bycia, zachowania się względem kogoś albo czegoś, traktowanie sadz.
Co znaczy Sensacja:
Słownik wywołane zaskakującym wydarzeniem, niespodziewaną informacją, ogromne zainteresowanie spowodowane poprzez coś niezwykłego; 2. informacja, zjawisko wywołujące takie wrażenie, zwracające powszechną sadz.
Co znaczy Szufla:
Słownik łopaty blaszanej albo drewnianej, służącej do przerzucania albo zgarniania materiałów sypkich; 2. płyta blaszana, zamknięta z trzech stron krawężnikiem, wykorzystywana do formowania, przenoszenia i sadz.
  • Dodano:
  • Autor: