salon definicja
Słownik SALON definicja. Czym jest przyjmowania gości; 2. komplet mebli stanowiących urządzenie.

Czy przydatne?

Definicja Salon

Co oznacza SALON: 1. obszerny, reprezentacyjny pokój przeznaczony raczej do przyjmowania gości; 2. komplet mebli stanowiących urządzenie tego pokoju; 3. elitarne zgromadzenie towarzyskie odbywające się u kogoś stale; 4. spory, elegancki lokal mieszczący zakład usługowy lub sklep połączony z wystawą sprzedawanych towarów; 5. wystawa będąca przeglądem aktualnej twórczości artystycznej, również poświęcona jednemu artyście albo jednej dziedzinie sztuki

Czym jest Salon znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stereotyp:
Słownik świadomości socjalnej skrótowy, uproszczony i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości odnoszący się do rzeczy, osób, grup socjalnych, instytucji i tym podobne, regularnie oparty na niepełnej salon co znaczy.
Co znaczy Słuch:
Słownik odbierający wrażenia dźwiękowe, działające na receptory w ślimaku ucha wewnętrznego; 2. umiejętność orientowania się w wysokości poszczególnych tonów melodii, w jej rytmie, umożliwiająca prawidłowe salon krzyżówka.
Co znaczy Skromny:
Słownik 1. niezarozumiały, nie dbający o rozgłos, wstydliwy; 2. niepokaźny, niewyszukany; 3. o tłustym, mającym sporą warstwę skromu zającu salon co to jest.
Co znaczy Strój:
Słownik regularnie ubiór specjalnego rodzaju, noszony w pewnych okolicznościach (na przykład na balu) albo ubiór elegancki, strojny, odświętny; 2. zestaw dźwięków, na jakie nastrojone są przedmioty drgające salon słownik.
Co znaczy Saperka:
Słownik 1. krótka łopata stosowana poprzez saperów, harcerzy i tym podobne; 2. buty z krótką cholewą salon czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: