sarna definicja
Słownik SARNA definicja. Czym jest nogach, sierści rudawej w lecie, brunatnoszarej w zimie, z białą.

Czy przydatne?

Definicja Sarna

Co oznacza SARNA: 1. ssak z rodz. jeleniowatych, o smukłym ciele, wysokich nogach, sierści rudawej w lecie, brunatnoszarej w zimie, z białą plamą na pośladkach; 2. jadalny grzyb kapeluszowy, o brązowym kapeluszu pokrytym z wierzchu łuskami, od spodu kolczastymi wyrostkami

Czym jest Sarna znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szkoda:
Słownik stratą czegoś; 2. miejsce w polu, w ogrodzie i tym podobne, na którym żeruje albo żerowało zwierzę, tratując, niszcząc zasiewy, plony; utraty w zasiewach, plonach i tym podobne,, wywołane poprzez sarna co znaczy.
Co znaczy Sektor:
Słownik 1. część, wycinek jakiejś przestrzeni, terenu; 2. część gospodarki narodowej traktowana odrębnie z racji na określony typ własności środków produkcji sarna krzyżówka.
Co znaczy Styk:
Słownik 1. zetknięcie albo miejsce, gdzie się coś z czymś styka; 2. szpicruta do konnej jazdy sarna co to jest.
Co znaczy Smółka:
Słownik występująca na drzewach iglastych; 2. sok komórkowy niektórych roślin przypominający smołę; 3. roślina z rodz. goździkowatych, o czerwonych kwiatach i łodydze powleczonej lepką wydzieliną; 4. gęsta sarna słownik.
Co znaczy Stawka:
Słownik jednostka, wg której oblicza się wysokość zarobków, opłat i tym podobne; 2. stawka, którą się stawia w grze hazardowej, składana do puli w grze; 3. ekipa zawodników startujących w danej konkurencji sarna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: