schody definicja
Słownik Schody definicja. Czym jest składająca się z szeregu stopni, regularnie z poręczami.

Czy przydatne?

Definicja Schody

Co oznacza SCHODY: 1. konstrukcja, będąca zazwyczaj częścią budowli, składająca się z szeregu stopni, regularnie z poręczami, umożliwiająca przechodzenie z jednego poziomu na inny; 2. szyk lecących w ekipie samolotów, ustawionych skośnie na różnych poziomach i w jednakowej odległości od siebie

Czym jest Schody znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Spajać:
Słownik 1. ściśle łączyć, szczególnie dzięki substancji zlepiającej; 2. upijać ludzi, na przykład alkoholem schody.
Co znaczy Siekacz:
Słownik siekania, rodzaj noża przeznaczonego do siekania czegoś na przykład mięsa albo ostrze w kształcie litery S, osadzone na długim trzonku do siekania paszy; 2. jeden z zębów przednich, o kształcie schody.
Co znaczy Seria:
Słownik szereg następujących kolejno po sobie czynności, zdarzeń; zestaw elementów układających się w pewien ciąg, w pewną całość; 2. szereg kolejno po sobie następujących strzałów, wybuchów; 3. określona schody.
Co znaczy Ślimacznica:
Słownik 1. ozdoba architektoniczna w kształcie spirali; 2. koło zębate współpracujące ze ślimakiem w przekładni ślimakowej schody.
Co znaczy Stypa:
Słownik 1. poczęstunek po pogrzebie, uczta pogrzebowa; 2. u ludów pierwotnych: uczta obrzędowa ku czci zmarłego; 3. śmieszna historia, uciecha, zabawa, heca schody.
  • Dodano:
  • Autor: