schodzić definicja
Słownik Schodzić definicja. Czym jest łuszczyć się, o farbie albo skórze; 4. przejść wielokrotnie.

Czy przydatne?

Definicja Schodzić

Co oznacza SCHODZIĆ: 1. idąc kierować się w dół; 2. usuwać się na bok; 3. łuszczyć się, o farbie albo skórze; 4. przejść wielokrotnie, przemierzyć, zwiedzić

Czym jest Schodzić znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szlak:
Słownik albo trakt wytyczony poprzez chodzenie, jeżdżenie; droga, którą ktoś przebył albo ma przebyć; 2. odcinek torów kolejowych pomiędzy kolejnymi stacjami; 3. motyw dekoracyjny w formie pasa, odcinającego schodzić.
Co znaczy Szczypce:
Słownik 1. narzędzie ręczne, zakończone dwiema zaciskającymi się szczękami, którymi się chwyta elementy; cęgi, kleszcze; 2. dwudzielny narząd chwytny niektórych zwierząt schodzić.
Co znaczy Stoper:
Słownik formie zegarka albo zegara, wykorzystywany do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków sekundy, służący w przemyśle, badaniach naukowych i w sporcie; 2. w piłce nożnej środkowy schodzić.
Co znaczy Srogi:
Słownik 1. pozbawiony wyrozumiałości, litości, surowy, okrutny; 2. o czymś nieprzyjemnym, odznaczającym się sporym stopniem natężenia; 3. ogromny, wielki, niezmierny schodzić.
Co znaczy Siostra:
Słownik samych rodziców w relacji do innej córki albo syna; 2. zakonnica, mniszka; 3. pielęgniarka, sanitariuszka; 4. kobieta bliska komuś z racji na wspólne przekonania, wierzenia, pochodzenie socjalne schodzić.
  • Dodano:
  • Autor: