sektor definicja
Słownik SEKTOR definicja. Czym jest gospodarki narodowej traktowana odrębnie z racji na określony.

Czy przydatne?

Definicja Sektor

Co oznacza SEKTOR: 1. część, wycinek jakiejś przestrzeni, terenu; 2. część gospodarki narodowej traktowana odrębnie z racji na określony typ własności środków produkcji

Czym jest Sektor znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szkliwo:
Słownik szkła powlekająca powierzchnię wyrobów ceramicznych, nieprzepuszczalna dla cieczy i gazów, nadająca powierzchni gładkość i barwę i zwiększająca wytrzymałość wyrobu; 2. substancja otaczająca zębinę w sektor co znaczy.
Co znaczy Stagnacja:
Słownik 1. brak wszelkiego ruchu, działania, zastój, zatrzymanie się; 2. zastój w produkcji przemysłowej i handlu, charakteryzujący się niskimi cenami towarów i nadmiarem wolnego kapitału pieniężnego sektor krzyżówka.
Co znaczy Segregator:
Słownik szufladkami albo pudło z ruchomymi przegródkami, wykorzystywane do przechowywania posegregowanych w porządku alfabetycznym, chronologicznym i tym podobne dokumentów, rachunków, listów; 2. w maszynach sektor co to jest.
Co znaczy Siodełko:
Słownik 1. małe siodło do jazdy wierzchem; 2. siedzenie w dwukołowych pojazdach jednośladowych; 3. niewielka przełęcz górska; 4. listwa przybita wzdłuż burty łodzi, wykorzystywana do osadzania dulek sektor słownik.
Co znaczy Strugowy:
Słownik 1. związany ze strugiem - narzędziem do strugania, heblem; 2. związany ze strugą - małą rzeczką sektor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: