senior definicja
Słownik SENIOR definicja. Czym jest zespołu, najstarszy wiekiem, latami pracy, stażem i tym podobne.

Czy przydatne?

Definicja Senior

Co oznacza SENIOR: 1. najstarszy wiekiem członek rodziny, członek jakiegoś zespołu, najstarszy wiekiem, latami pracy, stażem i tym podobne; 2. zawodnik w wieku odpowiednim do uprawiania danej dyscypliny sportu; 3. w Polsce dzielnicowej: najstarszy z Piastów, któremu podlegali książęta poszczególnych dzielnic; w prawie lennym: feudał sprawujący opiekę nad uzależnionym od niego wasalem

Czym jest Senior znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szyfrowy:
Słownik umownym metodą zapisu używanym w tajnej korespondencji, sekretnych aktach i tym podobne; 2. związany z odmianą łupku barwy szarej albo czerwonej dzielącego się na cienkie płytki, z których wyrabia senior co to jest.
Co znaczy Skromny:
Słownik 1. niezarozumiały, nie dbający o rozgłos, wstydliwy; 2. niepokaźny, niewyszukany; 3. o tłustym, mającym sporą warstwę skromu zającu senior definicja.
Co znaczy Stalówka:
Słownik albo innego metalu, mający kształt cienkiej wydłużonej blaszki z ostrym końcem, umieszczany w obsadce, wykorzystywany do pisania atramentem; 2. stalowa, elastyczna linijka z podziałką senior co znaczy.
Co znaczy Siostra:
Słownik samych rodziców w relacji do innej córki albo syna; 2. zakonnica, mniszka; 3. pielęgniarka, sanitariuszka; 4. kobieta bliska komuś z racji na wspólne przekonania, wierzenia, pochodzenie socjalne senior słownik.
Co znaczy Spoić:
Słownik 1. złączyć co, na przykład klejem; 2. spić kogo alkoholem senior znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: