sieć definicja
Słownik SIEĆ definicja. Czym jest nici albo sznurka wiązanych w oczka, służącej do łapania ryb; 2.

Czy przydatne?

Definicja Sieć

Co oznacza SIEĆ: 1. narzędzie do połowu ryb, rodzaj plecionki wykonanej z nici albo sznurka wiązanych w oczka, służącej do łapania ryb; 2. cieniutkie nitki snute poprzez pająki z wydzieliny ich gruczołów przędnych; 3. rozgałęzienie przewodów, dróg linii komunikacyjnych, jakichś urządzeń i tym podobne, pokrywające daną przestrzeń, rozchodzące się po niej; 4. rozmieszczenie, rozplanowanie na jakimś terenie większej liczby czegoś na przykład bibliotek, szkół, placówek handlowych, punktów usługowych

Czym jest Sieć znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szopowy:
Słownik 1. związany z ssakiem drapieżnym o gęstym futrze; 2. związany z prowizorycznym budynkiem gospodarskim sieć co znaczy.
Co znaczy Symulacja:
Słownik fałszywych pozorów, udawanie, zmyślanie czegoś; 2. sztuczne odtwarzanie, na przykład w warunkach laboratoryjnych; regularnie dzięki maszyn matematycznych, właściwości danego obiektu, zjawiska albo sieć krzyżówka.
Co znaczy Stanica:
Słownik turystyczne przy szlaku wodnym, zaopatrzone w przechowalnie łodzi, warsztaty naprawcze i inne urządzenia; 2. osiedle wiejskie na terenach dawnych obszarów kozackich; 3. jednostka administracyjno sieć co to jest.
Co znaczy Srogi:
Słownik 1. pozbawiony wyrozumiałości, litości, surowy, okrutny; 2. o czymś nieprzyjemnym, odznaczającym się sporym stopniem natężenia; 3. ogromny, wielki, niezmierny sieć słownik.
Co znaczy Skalar:
Słownik charakteryzuje jedynie wartość liczbowa, na przykład długość, pole, objętość, potencjał pola elektrostatycznego, robota; 2. ryba z rodz. pielęgnicowatych, o konturze ciała zbliżonym do trójkąta sieć czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: