sienny definicja
Słownik Sienny definicja. Czym jest katar sienny; 3. związany z sienią - przedpokojem, w dawnych.

Czy przydatne?

Definicja Sienny

Co oznacza SIENNY: 1. związany z sianem, skoszoną i wysuszoną trawą łąkową; 2. katar sienny; 3. związany z sienią - przedpokojem, w dawnych budowlach i domach wiejskich: pomieszczeniem prowadzącym do ich wnętrza

Czym jest Sienny znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Strawić:
Słownik ludzkim albo zwierzęcym: rozłożyć pobrane substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być wchłaniane i przyswajane poprzez organizm i używane w celach budulcowych i energetycznych; 2 sienny.
Co znaczy Świtezianka:
Słownik ludowych: nimfa wodna, rusałka żyjąca w jeziorze Świteź; 2. ważka z rodz. o tej samej nazwie, mająca metalicznie lśniące niebieskie, zielone albo brunatne skrzydła; zamieszkuje raczej państwa ciepłe sienny.
Co znaczy Szopka:
Słownik obraz, schemat stajenki betlejemskiej, ze żłobkiem i figurkami, również przenośny teatrzyk wyobrażający stajenkę, gdzie kukiełki grają sceny o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i żartobliwe sienny.
Co znaczy Szum:
Słownik bezdźwięczny odgłos wywoływany poprzez poruszające się masy czegoś, na przykład powietrza; 2. zamieszanie, zamęt, rozgłos; 3. różnego rodzaju sygnały akustyczne albo elektryczne o charakterze ciągłym sienny.
Co znaczy Skalarny:
Słownik matematyce rozmiar bezkierunkowa, do której wyznaczenia wystarczy znajomość jej liczbowej wartości przy określonej jednostce miary, na przykład objętość; 2. skala, podziałka na przyrządach sienny.
  • Dodano:
  • Autor: