sienny definicja
Słownik SIENNY definicja. Czym jest katar sienny; 3. związany z sienią - przedpokojem, w dawnych.

Czy przydatne?

Definicja Sienny

Co oznacza SIENNY: 1. związany z sianem, skoszoną i wysuszoną trawą łąkową; 2. katar sienny; 3. związany z sienią - przedpokojem, w dawnych budowlach i domach wiejskich: pomieszczeniem prowadzącym do ich wnętrza

Czym jest Sienny znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Skalarny:
Słownik matematyce rozmiar bezkierunkowa, do której wyznaczenia wystarczy znajomość jej liczbowej wartości przy określonej jednostce miary, na przykład objętość; 2. skala, podziałka na przyrządach sienny co znaczy.
Co znaczy Skrypt:
Słownik 1. rodzaj podręcznika zawierającego zestaw wykładów z określonej dziedziny, przeznaczonego w szczególności dla studentów; 2. pismo urzędowe, regularnie sekretne sienny krzyżówka.
Co znaczy Stękać:
Słownik głośne westchnienia; 2. uskarżać się na coś, w szczególności na ból; narzekać, wyrzekać; 3. jąkać się, zacinać się, mylić się recytując, czytając coś; 4. o łosiu i jeleniu: wydawać charakterystyczny sienny co to jest.
Co znaczy Sanki:
Słownik 1. mały pojazd na płozach stosowany w zawodach saneczkarskich; 2. obiekt maszyny albo przyrządu wykonujący ruch ślizgowy sienny słownik.
Co znaczy Stroić:
Słownik elegancko, starannie, wytwornie; 2. stanowić ozdobę, przybranie; 3. nadawać instrumentom muzycznym właściwy ton poprzez odpowiednie naciąganie strun; 4. zamieniać częstotliwość rezonansową obwodu w sienny czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: