siniak definicja
Słownik SINIAK definicja. Czym jest wyniku podskórnego wylewu krwi w następstwie urazu albo.

Czy przydatne?

Definicja Siniak

Co oznacza SINIAK: 1. ograniczone, sinoczerwone zabarwienie skóry powstające w wyniku podskórnego wylewu krwi w następstwie urazu albo samoistnego pękania naczyń krwionośnych; 2. grzyb jadalny z rodz. borowikowatych, żółtawoszary, mięsisty, siniejący po uszkodzeniu; 3. gatunek gołębia o upierzeniu szarosinym, spodem jaśniejszym, lotkach i sterówkach ciemnych

Czym jest Siniak znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sęk:
Słownik uschniętej albo uciętej gałęzi pozostała przy pniu; 2. podstawa gałęzi wrośnięta w drewno pnia i mająca niezależny od niego układ słojów; 3. ślad na powierzchni pnia (deski) po takiej podstawie; 4 siniak co to jest.
Co znaczy Słonina:
Słownik 1. tłuszcz pod skórą na bokach i grzbiecie świń, stosowany jako wytwór spożywczy; 2. rodzaj tworzywa przypominającego wyglądem słoninę, używanego na podeszwy siniak definicja.
Co znaczy Seria:
Słownik szereg następujących kolejno po sobie czynności, zdarzeń; zestaw elementów układających się w pewien ciąg, w pewną całość; 2. szereg kolejno po sobie następujących strzałów, wybuchów; 3. określona siniak co znaczy.
Co znaczy Służyć:
Słownik zajmując się sprzątaniem, pomaganiem w czynnościach gospodarskich, porządkowych i tym podobne, otrzymując za to płaca; 2. być do czyjejś dyspozycji, być komuś w czymś użytecznym; 3. działać w siniak słownik.
Co znaczy Siostra:
Słownik samych rodziców w relacji do innej córki albo syna; 2. zakonnica, mniszka; 3. pielęgniarka, sanitariuszka; 4. kobieta bliska komuś z racji na wspólne przekonania, wierzenia, pochodzenie socjalne siniak znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: