siniak definicja
Słownik SINIAK definicja. Czym jest wyniku podskórnego wylewu krwi w następstwie urazu albo.

Czy przydatne?

Definicja Siniak

Co oznacza SINIAK: 1. ograniczone, sinoczerwone zabarwienie skóry powstające w wyniku podskórnego wylewu krwi w następstwie urazu albo samoistnego pękania naczyń krwionośnych; 2. grzyb jadalny z rodz. borowikowatych, żółtawoszary, mięsisty, siniejący po uszkodzeniu; 3. gatunek gołębia o upierzeniu szarosinym, spodem jaśniejszym, lotkach i sterówkach ciemnych

Czym jest Siniak znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Surówka:
Słownik surowych jarzyn albo owoców; 2. płótno lniane albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4. stop żelaza z węglem i z krzemem, manganem, fosforem, siarką i innymi składnikami siniak co znaczy.
Co znaczy Szpilka:
Słownik ostro skończony, z główką na drugim końcu, niekiedy kolorową, wykorzystywany do spinania, przypinania czegoś; 2. dawniej ozdoba z metali szlachetnych i drogich kamieni; 3. kawałek drutu odpowiedniej siniak krzyżówka.
Co znaczy Skiba:
Słownik 1. wąski pas gleby odcinany i odkładany poprzez lemiesz i odkładnicę pługa; 2. kawałek, porcja czegoś odkrajanego, najczęściej chleba siniak co to jest.
Co znaczy Strzelec:
Słownik umie dobrze strzelać; 2. żołnierz wyszkolony w strzelaniu z broni palnej; 3. w momencie międzywojennym żołnierz piechoty w stopniu szeregowca; 4. sportowiec specjalizujący się w strzelaniu do celu siniak słownik.
Co znaczy Strych:
Słownik 1. pomieszczenie pomiędzy stropem a dachem, poddasze; 2. kreska, linia; 3. deseczka lub wałek do wyrównywania miary zboża siniak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: