skalar definicja
Słownik Skalar definicja. Czym jest na przykład długość, pole, objętość, potencjał pola.

Czy przydatne?

Definicja Skalar

Co oznacza SKALAR: 1. rozmiar, którą charakteryzuje jedynie wartość liczbowa, na przykład długość, pole, objętość, potencjał pola elektrostatycznego, robota; 2. ryba z rodz. pielęgnicowatych, o konturze ciała zbliżonym do trójkąta, występująca w wodach południowoamerykańskich

Czym jest Skalar znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Seria:
Słownik szereg następujących kolejno po sobie czynności, zdarzeń; zestaw elementów układających się w pewien ciąg, w pewną całość; 2. szereg kolejno po sobie następujących strzałów, wybuchów; 3. określona skalar.
Co znaczy Stójka:
Słownik służące na przykład jako kara w hitlerowskich obozach koncentracyjnych; 2. kołnierzyk stojący, w koszulach męskich dolna część kołnierzyka, przylegająca do szyi; 3. zatrzymanie się psa myśliwskiego skalar.
Co znaczy Szachownica:
Słownik podzielona na 64 kwadratowe pola, na przemian białe i czarne, przeznaczona do gry w szachy i w warcaby; 2. dwukolorowe (czasem różnokolorowe) kwadraty albo romby jednakowej wielkości, ułożone na skalar.
Co znaczy Strawić:
Słownik ludzkim albo zwierzęcym: rozłożyć pobrane substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być wchłaniane i przyswajane poprzez organizm i używane w celach budulcowych i energetycznych; 2 skalar.
Co znaczy Sanacja:
Słownik przykład stosunków w jakiejś instytucji, w jakimś państwie; 2. obóz zwolenników Józefa Piłsudskiego, który pod hasłem uzdrowienia stosunków politycznych i życia publicznego dokonał w Polsce przewrotu skalar.
  • Dodano:
  • Autor: