skapitulować definicja
Słownik SKAPITULOWAĆ definicja. Czym jest akt kapitulacji; 2. zrezygnować z czegoś pod wpływem.

Czy przydatne?

Definicja Skapitulować

Co oznacza SKAPITULOWAĆ: 1. poddać się nieprzyjacielowi, zaprzestać walki, podpisać akt kapitulacji; 2. zrezygnować z czegoś pod wpływem przeszkód, dać za wygraną, ustąpić, ulec

Czym jest Skapitulować znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Serpentynowy:
Słownik o wielu zakrętach; 2. związany z wąską taśmą barwnego papieru rzucaną na tańczących w trakcie balu; 3. związany z krzemianem magnezu, minerałem stosowanym jako kamień budowlany i drogowy skapitulować co znaczy.
Co znaczy Studnia:
Słownik 1. otwór wykopany albo wywiercony w ziemi i obudowany, z odpowiednim urządzeniem do wydobywania wody; 2. zstępujący prąd powietrza powodujący gwałtowny opad samolotu skapitulować krzyżówka.
Co znaczy Sternik:
Słownik 1. żeglarz kierujący dzięki steru statkiem, kutrem, łodzią; 2. kierownik załogi wioślarskiej; 3. stopień żeglarski niższy od stopnia kapitana skapitulować co to jest.
Co znaczy Sezon:
Słownik 1. pora roku; 2. moment, pośrodku którego urzeczywistnia się jakaś działalność; 3. dogodny, odpowiedni do czegoś moment w obrębie roku; 4. moment dojrzewania i zbiorów roślin, owoców itp skapitulować słownik.
Co znaczy Szeląg:
Słownik 1/3 grosza bita w Polsce od połowy XVI w.; w XVII i XVIII w.; 2. srebrna moneta bita od 1380 r. poprzez Krzyżaków, a od połowy w. XV w miastach pruskich i na Pomorzu Zachodnim, mająca początkowo skapitulować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: