skapitulować definicja
Słownik SKAPITULOWAĆ definicja. Czym jest akt kapitulacji; 2. zrezygnować z czegoś pod wpływem.

Czy przydatne?

Definicja Skapitulować

Co oznacza SKAPITULOWAĆ: 1. poddać się nieprzyjacielowi, zaprzestać walki, podpisać akt kapitulacji; 2. zrezygnować z czegoś pod wpływem przeszkód, dać za wygraną, ustąpić, ulec

Czym jest Skapitulować znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Straszak:
Słownik 1. rewolwer przeznaczony do strzelania wyłącznie ślepymi nabojami; 2. to, co straszy, co jest stosowane jako postrach na kogoś; 3. urządzenia do odstraszania zwierzyny od upraw polnych i leśnych skapitulować co to jest.
Co znaczy Szczep:
Słownik etniczna, licząca od kilkuset do kilku tys. osób, różniąca się od plemienia tym, iż nie wywodzi swojego pochodzenia od wspólnego przodka; regularnie utożsamiana z plemieniem. 2. szereg następnych skapitulować definicja.
Co znaczy Strzemiączko:
Słownik dołu spodni, zakładane pod stopę, zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z trzech kosteczek słuchowych ssaków i człowieka, łącząca się z kowadełkiem, zamykająca otwór okienka owalnego skapitulować co znaczy.
Co znaczy Szpilka:
Słownik ostro skończony, z główką na drugim końcu, niekiedy kolorową, wykorzystywany do spinania, przypinania czegoś; 2. dawniej ozdoba z metali szlachetnych i drogich kamieni; 3. kawałek drutu odpowiedniej skapitulować słownik.
Co znaczy Słowo:
Słownik nazywający jednostkowy element materialny albo klasę jednorodnych elementów materialnych, treści psychiczne, czynności, stany, cechy, wyrażający stosunki pomiędzy elementami rzeczywistości albo skapitulować znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: