skarbniczka definicja
Słownik Skarbniczka definicja. Czym jest 1. kobieta skarbnik; 2. miejsce przechowywania cennych.

Czy przydatne?

Definicja Skarbniczka

Co oznacza SKARBNICZKA: 1. kobieta skarbnik; 2. miejsce przechowywania cennych elementów

Czym jest Skarbniczka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szczotka:
Słownik wykorzystywane do zamiatania, czyszczenia, wygładzania albo mycia czegoś, składające się z oprawki z umocowanym w niej pionowo włosiem, szczeciną, drutem i tym podobne; 2. w druku odbitka szczotkowa skarbniczka.
Co znaczy Szufla:
Słownik łopaty blaszanej albo drewnianej, służącej do przerzucania albo zgarniania materiałów sypkich; 2. płyta blaszana, zamknięta z trzech stron krawężnikiem, wykorzystywana do formowania, przenoszenia i skarbniczka.
Co znaczy Szachownica:
Słownik podzielona na 64 kwadratowe pola, na przemian białe i czarne, przeznaczona do gry w szachy i w warcaby; 2. dwukolorowe (czasem różnokolorowe) kwadraty albo romby jednakowej wielkości, ułożone na skarbniczka.
Co znaczy Sklejka:
Słownik nieparzystej liczby fornirów, których włókna w przylegających do siebie warstwach krzyżują się pod kątem prostym, mająca wykorzystanie na przykład w meblarstwie i budownictwie; 2. miejsce sklejenia skarbniczka.
Co znaczy Sezon:
Słownik 1. pora roku; 2. moment, pośrodku którego urzeczywistnia się jakaś działalność; 3. dogodny, odpowiedni do czegoś moment w obrębie roku; 4. moment dojrzewania i zbiorów roślin, owoców itp skarbniczka.
  • Dodano:
  • Autor: