skrzyp definicja
Słownik SKRZYP definicja. Czym jest ścierania się i tym podobne twardych i zazwyczaj nie.

Czy przydatne?

Definicja Skrzyp

Co oznacza SKRZYP: 1. odgłos powstający w wyniku tarcia, uginania się, ścierania się i tym podobne twardych i zazwyczaj nie naoliwionych powierzchni; 2. słowo naśladujący odgłos skrzypienia czegoś; 3. roślina zielna z klasy mająca łodygę o budowie członowej, wewnątrz pustą, z której węzłów okółkowo wyrastają drobne liście łuskowate albo szydlaste

Czym jest Skrzyp znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stygmat:
Słownik 1. symbol, znamię, piętno; 2. czerwone plamy albo rany na ciele u osób pozostających w stanie ekstazy religijnej, uważane od czasów średniowiecza za odbicie ran Chrystusa skrzyp co znaczy.
Co znaczy Staropolszczyzna:
Słownik 1. język staropolski; 2. obyczaje staropolskie; cechy dawnego życia polskiego skrzyp krzyżówka.
Co znaczy Sonda:
Słownik techniczne do badania jakiegoś środowiska poprzez zagłębianie się, wnikanie w nie, na przykład głębokości wody i charakteru dna w akwenach, atmosfery na różnych wysokościach, składu skorupy Ziemi i skrzyp co to jest.
Co znaczy Studnia:
Słownik 1. otwór wykopany albo wywiercony w ziemi i obudowany, z odpowiednim urządzeniem do wydobywania wody; 2. zstępujący prąd powietrza powodujący gwałtowny opad samolotu skrzyp słownik.
Co znaczy Strofa:
Słownik w utworze poetyckim kilkuwierszowy układ rytmiczny o określonym rozkładzie rymów; 2. w staropolskiej tragedii pierwsza część pieśni chóru; w greckiej liryce chóralnej: wstępna część trójdzielnego skrzyp czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: