skurcz definicja
Słownik SKURCZ definicja. Czym jest tkanki żywego organizmu w wyniku zmiany długości i napięcia.

Czy przydatne?

Definicja Skurcz

Co oznacza SKURCZ: 1. skurczenie się, ściągnięcie się mięśni; skurczenie się tkanki żywego organizmu w wyniku zmiany długości i napięcia włókien mięśniowych pod wpływem bodźców fizycznych, psychicznych, mechanicznych i tym podobne; 2. pomniejszenie się objętości, skrócenie się czegoś, na przykład metali, tkanin

Czym jest Skurcz znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Świnka:
Słownik rodzaj prostej gry w karty, polegającej na dokładaniu do odkrytej karty innej tego samego koloru, wyszukiwanej spośród kart rozłożonych grzbietami do góry; 3. złota moneta pięciorublowa, będąca skurcz co znaczy.
Co znaczy Stroić:
Słownik elegancko, starannie, wytwornie; 2. stanowić ozdobę, przybranie; 3. nadawać instrumentom muzycznym właściwy ton poprzez odpowiednie naciąganie strun; 4. zamieniać częstotliwość rezonansową obwodu w skurcz krzyżówka.
Co znaczy Szyk:
Słownik 1. elegancja, wytworność; 2. określony sposób ustawienia ludzi, zwierząt albo pojazdów skurcz co to jest.
Co znaczy Stawiać:
Słownik czymś albo gdzieś jakąś rzecz, ustawiać gdzieś kogoś albo coś; 2. nadawać komuś, czemuś pozycję pionową, podnosić do góry; 3. budować, wznosić; 4. występować z czymś, przedstawiać, wysuwać skurcz słownik.
Co znaczy Szybowy:
Słownik pionowy kanał, którym porusza się dźwig; 2. w górnictwie: pionowe albo pochyłe wyrobisko łączące złoże z powierzchnią, zaopatrzone w urządzenia do transportu ludzi i urobku; 3. związany ze szklaną skurcz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: