smoczek definicja
Słownik SMOCZEK definicja. Czym jest umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka.

Czy przydatne?

Definicja Smoczek

Co oznacza SMOCZEK: 1. gumowa nasadka z otworkiem, wciągana na szyjkę butelki, umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka niemowlęca do ssania, mająca kształt takiej nasadki bez otworka; 2. narząd gębowy u minogów (smoczkoustych)

Czym jest Smoczek znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Siatkarz:
Słownik 1. sportowiec uprawiający grę w siatkówkę; 2. robotnik wyrabiający metalowe siatki smoczek co znaczy.
Co znaczy Strzał:
Słownik pocisku z broni palnej, strzały z łuku, kuszy i tym podobne, wydostanie się, wylecenie pocisku z broni palnej; 2. wybuch ładunku zakładanego w kopalni, w kamieniołomach w celu odłupania węgla smoczek krzyżówka.
Co znaczy Suszka:
Słownik osuszania papieru z atramentu, rodzaj przycisku z przymocowaną do podstawy bibułą; 2. suszone owoce, rośliny o zasychających, nie więdnących kwiatach, na przykład nieśmiertelniki; 3. obumarłe drzewo smoczek co to jest.
Co znaczy Sztuka:
Słownik ludzkiej działalności artystycznej, wyróżniana z racji na powiązane z nią wartości estetyczne (w szczególności piękno); 2. utwór dramatyczny przeznaczony do wystawienia na scenie; 3. zdolność smoczek słownik.
Co znaczy Szwajcar:
Słownik 1. sporą literą obywatel Szwajcarii; 2. dawniej portier, odźwierny; 3. strażnik papieski w Watykanie smoczek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: