smoczek definicja
Słownik Smoczek definicja. Czym jest umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka.

Czy przydatne?

Definicja Smoczek

Co oznacza SMOCZEK: 1. gumowa nasadka z otworkiem, wciągana na szyjkę butelki, umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka niemowlęca do ssania, mająca kształt takiej nasadki bez otworka; 2. narząd gębowy u minogów (smoczkoustych)

Czym jest Smoczek znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Ślizg:
Słownik pilotażowy, opierający na przechyleniu samolotu na jedną stronę i na wychyleniu steru kierunkowego w stronę przeciwną, nie powodujący zmiany kierunku lotu, realizowany w celu uzyskania znacznej smoczek.
Co znaczy Szopka:
Słownik obraz, schemat stajenki betlejemskiej, ze żłobkiem i figurkami, również przenośny teatrzyk wyobrażający stajenkę, gdzie kukiełki grają sceny o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i żartobliwe smoczek.
Co znaczy Strzał:
Słownik pocisku z broni palnej, strzały z łuku, kuszy i tym podobne, wydostanie się, wylecenie pocisku z broni palnej; 2. wybuch ładunku zakładanego w kopalni, w kamieniołomach w celu odłupania węgla smoczek.
Co znaczy Skulać:
Słownik 1. kurczyć, zginać; 2. stoczyć z pochyłości smoczek.
Co znaczy Schemat:
Słownik czegoś, zarys, szkic, struktura; 2. uproszczony rysunek techniczny obiektu, układu albo urządzenia technicznego, przedstawiający zasadę działania, wzajemne połączenia albo rozmieszczenie przedmiotów smoczek.
  • Dodano:
  • Autor: