snop definicja
Słownik SNOP definicja. Czym jest wiązka jakichś łodyg, roślin, traw i tym podobne; 2. w artylerii.

Czy przydatne?

Definicja Snop

Co oznacza SNOP: 1. związany pęk zżętego zboża albo słomy, również spora wiązka jakichś łodyg, roślin, traw i tym podobne; 2. w artylerii zespół płaszczyzn strzałów kilku dział ostrzeliwujących równocześnie jeden cel; 3. zespół radiolokacyjnych stacji artyleryjskich użyty do wspólnego poszukiwania celu powietrznego

Czym jest Snop znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Siniak:
Słownik sinoczerwone zabarwienie skóry powstające w wyniku podskórnego wylewu krwi w następstwie urazu albo samoistnego pękania naczyń krwionośnych; 2. grzyb jadalny z rodz. borowikowatych, żółtawoszary snop co znaczy.
Co znaczy Sceptycyzm:
Słownik filozoficzne, odrzucające w teorii poznania sposobność uzyskania wiedzy pewnej i uzasadnionej, w metodologii postulujące krytycyzm wobec twierdzeń naukowych przyjmowanych jedynie na mocy autorytetu snop krzyżówka.
Co znaczy Strzemiączko:
Słownik dołu spodni, zakładane pod stopę, zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z trzech kosteczek słuchowych ssaków i człowieka, łącząca się z kowadełkiem, zamykająca otwór okienka owalnego snop co to jest.
Co znaczy Sarkać:
Słownik 1. wyrażać głośno niezadowolenie z czegoś, narzekać, utyskiwać; 2. odzywać się nieuprzejmie; burczeć, mruczeć, fukać snop słownik.
Co znaczy Szalowy:
Słownik 1. związany z szalem, na przykład szalowy kołnierz; 2. związany z szalą, jedną z dwu symetrycznie umieszczonych części wagi, na której stawia się odważnik albo ważony element snop czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: