snop definicja
Słownik SNOP definicja. Czym jest wiązka jakichś łodyg, roślin, traw i tym podobne; 2. w artylerii.

Czy przydatne?

Definicja Snop

Co oznacza SNOP: 1. związany pęk zżętego zboża albo słomy, również spora wiązka jakichś łodyg, roślin, traw i tym podobne; 2. w artylerii zespół płaszczyzn strzałów kilku dział ostrzeliwujących równocześnie jeden cel; 3. zespół radiolokacyjnych stacji artyleryjskich użyty do wspólnego poszukiwania celu powietrznego

Czym jest Snop znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Symetria:
Słownik podstawowych cech budowy ciała ludzkiego i większości organizmów zwierzęcych, polegająca na prawidłowości w układzie przestrzennym, wyrażająca się w tym, iż poprzez dany organizm można przeprowadzić snop co to jest.
Co znaczy Skrzyp:
Słownik powstający w wyniku tarcia, uginania się, ścierania się i tym podobne twardych i zazwyczaj nie naoliwionych powierzchni; 2. słowo naśladujący odgłos skrzypienia czegoś; 3. roślina zielna z klasy snop definicja.
Co znaczy Spirala:
Słownik tworząca zwoje; 2. figura polegająca na zakreśleniu w powietrzu poprzez samolot linii śrubowej przy przechyleniu dochodzącym nieraz do 90o, mająca na celu wytracenie wysokości, służąca w akrobacji snop co znaczy.
Co znaczy Siodełko:
Słownik 1. małe siodło do jazdy wierzchem; 2. siedzenie w dwukołowych pojazdach jednośladowych; 3. niewielka przełęcz górska; 4. listwa przybita wzdłuż burty łodzi, wykorzystywana do osadzania dulek snop słownik.
Co znaczy Szklanka:
Słownik 1. szklane, cylindryczne naczynie bez pokrywy, o pojemności ok. 1/4 litra, przeznaczone do picia z niego napojów; 2. odmiana wiśni pospolitej, powszechnie uprawiana z racji na owoce; 3. gołoledź snop znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: