definicja
Słownik Sok definicja. Czym jest warzyw, zazwyczaj dla celów spożywczych lub leczniczych; 2. płyn.

Czy przydatne?

Definicja Sok

Co oznacza SOK: 1. płyn wyciśnięty, wytłoczony z rozdrobnionych owoców i warzyw, zazwyczaj dla celów spożywczych lub leczniczych; 2. płyn zawarty w organizmach roślinnych, będący wodnym roztworem i emulsją różnych związków chemicznych, produkowanych poprzez rośliny zielone w procesie asymilacji dwutlenku węgla z atmosfery; 3. wydzielina gruczołów trawiennych w narządach organizmu ludzkiego i zwierzęcego

Czym jest Sok znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stos:
Słownik ułożonych jedna na drugiej; 2. sterta drewna przeznaczona do spalenia albo do spalenia na niej czegoś albo kogoś; 3. podpora stropu wyrobiska górniczego, wykonana z drewnianych okrąglaków, kantówek sok.
Co znaczy Solanka:
Słownik podłużna, posypana z wierzchu solą; 2. wodny roztwór soli kuchennej stosowany do celów przemysłowych i spożywczych, na przykład jako środek konserwujący żywność; 3. woda morza, jeziora, źródła sok.
Co znaczy Sinica:
Słownik glonów występujących w licznych gatunkach w wodach, glebie i wszelkich miejscach wilgotnych; 2. sinoniebieskie zabarwienie skóry wywołane niedotlenieniem organizmu i nagromadzeniem dwutlenku węgla sok.
Co znaczy Strofa:
Słownik w utworze poetyckim kilkuwierszowy układ rytmiczny o określonym rozkładzie rymów; 2. w staropolskiej tragedii pierwsza część pieśni chóru; w greckiej liryce chóralnej: wstępna część trójdzielnego sok.
Co znaczy Sarna:
Słownik jeleniowatych, o smukłym ciele, wysokich nogach, sierści rudawej w lecie, brunatnoszarej w zimie, z białą plamą na pośladkach; 2. jadalny grzyb kapeluszowy, o brązowym kapeluszu pokrytym z wierzchu sok.
  • Dodano:
  • Autor: