solowy definicja
Słownik Solowy definicja. Czym jest wykonywania poprzez jeden głos albo instrument bądź występem.

Czy przydatne?

Definicja Solowy

Co oznacza SOLOWY: 1. związany z solem - utworem albo fragmentem utworu do wykonywania poprzez jeden głos albo instrument bądź występem jednego wykonawcy; 2. związany z solą - przyprawą kuchenną

Czym jest Solowy znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Strój:
Słownik regularnie ubiór specjalnego rodzaju, noszony w pewnych okolicznościach (na przykład na balu) albo ubiór elegancki, strojny, odświętny; 2. zestaw dźwięków, na jakie nastrojone są przedmioty drgające solowy.
Co znaczy Sobór:
Słownik katolickim: zebranie biskupów całego świata pod przewodnictwem papieża (albo jego delegata), obradujące nad sprawami wiary, organizacji i dyscypliny kościelnej; 2. w Kościele prawosławnym stała solowy.
Co znaczy Stoper:
Słownik formie zegarka albo zegara, wykorzystywany do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków sekundy, służący w przemyśle, badaniach naukowych i w sporcie; 2. w piłce nożnej środkowy solowy.
Co znaczy Swada:
Słownik 1. płynność, potoczystość w mówieniu, pisaniu; 2. temperament, zapał, rozmach solowy.
Co znaczy Straszak:
Słownik 1. rewolwer przeznaczony do strzelania wyłącznie ślepymi nabojami; 2. to, co straszy, co jest stosowane jako postrach na kogoś; 3. urządzenia do odstraszania zwierzyny od upraw polnych i leśnych solowy.
  • Dodano:
  • Autor: