sopel definicja
Słownik Sopel definicja. Czym jest cieczy, o mocno wydłużonym kształcie; 2. późna odmiana.

Czy przydatne?

Definicja Sopel

Co oznacza SOPEL: 1. zwisający kawałek zamarzniętej albo stężałej wody, cieczy, o mocno wydłużonym kształcie; 2. późna odmiana rzodkiewek o białych, wydłużonych korzeniach

Czym jest Sopel znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Spadek:
Słownik spadnięcie, spuszczenie się czegoś z góry na dół; 2. pomniejszenie się wartości jakiejś wielkości (w przestrzeni albo w okresie), zmniejszanie się intensywności, obniżanie się poziomu czegoś, malenie sopel.
Co znaczy Spasować:
Słownik 1. dostosować do siebie kształty dwóch elementów, tak aby przylegały ściśle; 2. wycofać się z gry, mówiąc pas sopel.
Co znaczy Słupek:
Słownik ciecz wypełniająca rurkę jakiegoś przyrządu określona jego skalą; 3. rodzaj ściegu szydełkowego; 4. niewysoki, dość szeroki obcas w damskim pantoflu; 5. kobiecy obiekt kwiatu roślin okrytozalążkowych sopel.
Co znaczy Samarytanin:
Słownik zamieszkałej w starożytnej Samarii ekipy etniczno religijnej, wywodzącej się z ludności żydowskiej i kolonistów asyryjskich, zachowującej kult Jahwe; 2. człowiek miłosierny, litościwy, pielęgnujący sopel.
Co znaczy Sanki:
Słownik 1. mały pojazd na płozach stosowany w zawodach saneczkarskich; 2. obiekt maszyny albo przyrządu wykonujący ruch ślizgowy sopel.
  • Dodano:
  • Autor: