stawka definicja
Słownik Stawka definicja. Czym jest zarobków, opłat i tym podobne; 2. stawka, którą się stawia w.

Czy przydatne?

Definicja Stawka

Co oznacza STAWKA: 1. ustalona jednostka, wg której oblicza się wysokość zarobków, opłat i tym podobne; 2. stawka, którą się stawia w grze hazardowej, składana do puli w grze; 3. ekipa zawodników startujących w danej konkurencji; 4. pewna liczba koni biorących udział w tym samym wyścigu

Czym jest Stawka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stos:
Słownik ułożonych jedna na drugiej; 2. sterta drewna przeznaczona do spalenia albo do spalenia na niej czegoś albo kogoś; 3. podpora stropu wyrobiska górniczego, wykonana z drewnianych okrąglaków, kantówek stawka.
Co znaczy Serpentynowy:
Słownik o wielu zakrętach; 2. związany z wąską taśmą barwnego papieru rzucaną na tańczących w trakcie balu; 3. związany z krzemianem magnezu, minerałem stosowanym jako kamień budowlany i drogowy stawka.
Co znaczy Serpentyna:
Słownik po zboczu góry zakosami, łączonymi dzięki łuków o w miarę małych promieniach; 2. skręcona spiralnie wąska taśma papierowa, rzucana na tańczących w trakcie zabaw, w szczególności karnawałowych stawka.
Co znaczy Stłumić:
Słownik 1. sprawić, aby dźwięk, głos stał się cichszy, mniej donośny; przyciszyć; 2. zahamować postęp czegoś; zdławić, zatamować, zgnieść stawka.
Co znaczy Szot:
Słownik 1. lina wykorzystywana do ściągania albo luzowania żagla; 2. zagłębienie na pustyni zalewane sporadycznie wodą, miejsce gromadzenia się osadów soli stawka.
  • Dodano:
  • Autor: