stoper definicja
Słownik STOPER definicja. Czym jest do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków.

Czy przydatne?

Definicja Stoper

Co oznacza STOPER: 1. czasomierz w formie zegarka albo zegara, wykorzystywany do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków sekundy, służący w przemyśle, badaniach naukowych i w sporcie; 2. w piłce nożnej środkowy pomocnik spełniający rolę trzeciego obrońcy

Czym jest Stoper znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sterta:
Słownik słomy, snopów zboża, rzepaku, siana i tym podobne, mający podstawę okrągłą albo prostokątną, zazwyczaj przykryty słomą tworzącą rodzaj spadzistego dachu; 2. sporo elementów leżących jeden na drugim stoper co to jest.
Co znaczy Siłownia:
Słownik energetyczny przetwarzający energię zawartą w zasobach naturalnych w energię użyteczną, najczęściej mechaniczną, poruszającą bezpośrednio maszyny robocze albo wykorzystywaną do napędu prądnic stoper definicja.
Co znaczy Szranki:
Słownik 1. ogrodzony plac, gdzie odbywały się średniowieczne turnieje; 2. walka, pojedynek, zapasy stoper co znaczy.
Co znaczy Szalowy:
Słownik 1. związany z szalem, na przykład szalowy kołnierz; 2. związany z szalą, jedną z dwu symetrycznie umieszczonych części wagi, na której stawia się odważnik albo ważony element stoper słownik.
Co znaczy Szpilka:
Słownik ostro skończony, z główką na drugim końcu, niekiedy kolorową, wykorzystywany do spinania, przypinania czegoś; 2. dawniej ozdoba z metali szlachetnych i drogich kamieni; 3. kawałek drutu odpowiedniej stoper znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: