stoper definicja
Słownik Stoper definicja. Czym jest do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków.

Czy przydatne?

Definicja Stoper

Co oznacza STOPER: 1. czasomierz w formie zegarka albo zegara, wykorzystywany do pomiaru krótkich odcinków czasu z dokładnością do ułamków sekundy, służący w przemyśle, badaniach naukowych i w sporcie; 2. w piłce nożnej środkowy pomocnik spełniający rolę trzeciego obrońcy

Czym jest Stoper znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stres:
Słownik sił organizmu będący reakcją na niekorzystne bodźce fizyczne i psychiczne (stresory), mogący doprowadzić do zaburzeń czynnościowych, a nawet do schorzeń organicznych; 2. ciśnienie kierunkowe stoper.
Co znaczy Sztanga:
Słownik 1. metalowy pręt, sztaba; 2. sprzęt sportowy stosowany w podnoszeniu ciężarów; złożona jest ze stalowego drążka i kompletu pierścieni różnej wagi stoper.
Co znaczy Stajanie:
Słownik 1. stopnienie, na przykład śniegu; 2. miara odległości albo powierzchni gruntu stoper.
Co znaczy Skrzydełko:
Słownik ptaka, owada; 2. część ruchoma niewielkich urządzeń mechanicznych, na przykład ramię, łopatka, obracająca się, wirująca; 3. ruchomy obiekt składowy jakiegoś małego przedmiotu, sprzętu, urządzenia i stoper.
Co znaczy Ścisły:
Słownik budowę, złożony z części składowych precyzyjnie przylegających; 2. wykonany z sporą dbałością o szczegóły; precyzyjnie określony, sprecyzowany, precyzyjny; 3. narzucający surowe rygory, bezwzględnie stoper.
  • Dodano:
  • Autor: