strawić definicja
Słownik Strawić definicja. Czym jest substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być.

Czy przydatne?

Definicja Strawić

Co oznacza STRAWIĆ: 1. o organizmie ludzkim albo zwierzęcym: rozłożyć pobrane substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być wchłaniane i przyswajane poprzez organizm i używane w celach budulcowych i energetycznych; 2. zniszczyć, zniweczyć, pochłonąć; 3. spędzić, przepędzić na czymś pewien czas, zużyć go na coś

Czym jest Strawić znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Smoczek:
Słownik otworkiem, wciągana na szyjkę butelki, umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka niemowlęca do ssania, mająca kształt takiej nasadki bez otworka; 2. narząd gębowy u minogów strawić.
Co znaczy Spoina:
Słownik części składowych jakiejś całości, w szczególności miejsce zetknięcia się w murach poszczególnych cegieł, kamieni i tym podobne wspólnie z materiałem łączącym te przedmioty; 2. część spawanego strawić.
Co znaczy Safari:
Słownik karawanowa w Afryce Wsch.; 2. również dłuższa podróż, wyprawa myśliwska, wojenna; 3. fason damskich kostiumów i płaszczy sportowych szytych na wzór munduru albo stroju myśliwskiego używanego w Afryce strawić.
Co znaczy Sęk:
Słownik uschniętej albo uciętej gałęzi pozostała przy pniu; 2. podstawa gałęzi wrośnięta w drewno pnia i mająca niezależny od niego układ słojów; 3. ślad na powierzchni pnia (deski) po takiej podstawie; 4 strawić.
Co znaczy Świtezianka:
Słownik ludowych: nimfa wodna, rusałka żyjąca w jeziorze Świteź; 2. ważka z rodz. o tej samej nazwie, mająca metalicznie lśniące niebieskie, zielone albo brunatne skrzydła; zamieszkuje raczej państwa ciepłe strawić.
  • Dodano:
  • Autor: