strawić definicja
Słownik STRAWIĆ definicja. Czym jest substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być.

Czy przydatne?

Definicja Strawić

Co oznacza STRAWIĆ: 1. o organizmie ludzkim albo zwierzęcym: rozłożyć pobrane substancje pokarmowe na prostsze związki, które mogą być wchłaniane i przyswajane poprzez organizm i używane w celach budulcowych i energetycznych; 2. zniszczyć, zniweczyć, pochłonąć; 3. spędzić, przepędzić na czymś pewien czas, zużyć go na coś

Czym jest Strawić znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Syfon:
Słownik butelka do napojów gazowanych, wyposażona w urządzenie, po którego uruchomieniu płyn z butelki wydostaje się pod ciśnieniem gazu poprzez rurkę na zewnątrz; 2. podziemny tunel zalany wodą, złączający strawić co to jest.
Co znaczy Sylabowiec:
Słownik połączenia w jedną całość pierwszych sylab wyrazów wchodzących w skład jakiegoś wyrażenia stanowiącego nazwę czegoś, na przykład PKP - Polskie Koleje Państwowe; 2. wiersz sylabiczny - posiada tyle strawić definicja.
Co znaczy Sztandar:
Słownik 1. chorągiew z wyhaftowanym godłem państwowym albo organizacyjnym; 2. przypiecek, miejsce przy piecu strawić co znaczy.
Co znaczy Symetria:
Słownik podstawowych cech budowy ciała ludzkiego i większości organizmów zwierzęcych, polegająca na prawidłowości w układzie przestrzennym, wyrażająca się w tym, iż poprzez dany organizm można przeprowadzić strawić słownik.
Co znaczy Siatkarz:
Słownik 1. sportowiec uprawiający grę w siatkówkę; 2. robotnik wyrabiający metalowe siatki strawić znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: