stroić definicja
Słownik Stroić definicja. Czym jest stanowić ozdobę, przybranie; 3. nadawać instrumentom muzycznym.

Czy przydatne?

Definicja Stroić

Co oznacza STROIĆ: 1. ubierać (kogoś) elegancko, starannie, wytwornie; 2. stanowić ozdobę, przybranie; 3. nadawać instrumentom muzycznym właściwy ton poprzez odpowiednie naciąganie strun; 4. zamieniać częstotliwość rezonansową obwodu w celu zrównania jej z określoną wartością częstotliwości (szczególnie z częstotliwością źródła prądu) poprzez zmianę indukcyjności cewki albo pojemności kondensatora obwodu; 5. dawniej wyprawiać, wyrabiać, przyrządzać

Czym jest Stroić znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sanie:
Słownik 1. pojazd na płozach, do którego zaprzęga się konie, psy albo renifery, przeznaczony do jazdy po śniegu; 2. urządzenie na płozach do ściągania na wodę jachtu stroić.
Co znaczy Sztandar:
Słownik 1. chorągiew z wyhaftowanym godłem państwowym albo organizacyjnym; 2. przypiecek, miejsce przy piecu stroić.
Co znaczy Sierp:
Słownik narzędzie rolnicze do żęcia zbóż, traw i tym podobne, składające się z półkoliście zakrzywionego ostrza osadzonego w drewnianej krótkiej rękojeści; 2. uderzenie w boksie zadane półkolistym ruchem stroić.
Co znaczy Senior:
Słownik wiekiem członek rodziny, członek jakiegoś zespołu, najstarszy wiekiem, latami pracy, stażem i tym podobne; 2. zawodnik w wieku odpowiednim do uprawiania danej dyscypliny sportu; 3. w Polsce stroić.
Co znaczy Strugowy:
Słownik 1. związany ze strugiem - narzędziem do strugania, heblem; 2. związany ze strugą - małą rzeczką stroić.
  • Dodano:
  • Autor: