strój definicja
Słownik Strój definicja. Czym jest noszony w pewnych okolicznościach (na przykład na balu) albo.

Czy przydatne?

Definicja Strój

Co oznacza STRÓJ: 1. ubranie, ubiór; regularnie ubiór specjalnego rodzaju, noszony w pewnych okolicznościach (na przykład na balu) albo ubiór elegancki, strojny, odświętny; 2. zestaw dźwięków, na jakie nastrojone są przedmioty drgające w instrumentach muzycznych, ((na przykład struny skrzypiec; 3. w instrumentach dętych dźwięk fundamentalny, wydawany poprzez drgający słup powietrza w piszczałce; 4. mechanizm dźwiękowy oparty na określonej częstotliwości wzorcowej

Czym jest Strój znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sarna:
Słownik jeleniowatych, o smukłym ciele, wysokich nogach, sierści rudawej w lecie, brunatnoszarej w zimie, z białą plamą na pośladkach; 2. jadalny grzyb kapeluszowy, o brązowym kapeluszu pokrytym z wierzchu strój.
Co znaczy Suszka:
Słownik osuszania papieru z atramentu, rodzaj przycisku z przymocowaną do podstawy bibułą; 2. suszone owoce, rośliny o zasychających, nie więdnących kwiatach, na przykład nieśmiertelniki; 3. obumarłe drzewo strój.
Co znaczy Statek:
Słownik pływająca o napędzie spalinowym, parowym, elektrycznym, atomowym, mogąca się poruszać na wodzie, pod wodą, powyżej powierzchnią wody albo w przestrzeni kosmicznej; 2. naczynia, narzędzia, przybory strój.
Co znaczy Sektor:
Słownik 1. część, wycinek jakiejś przestrzeni, terenu; 2. część gospodarki narodowej traktowana odrębnie z racji na określony typ własności środków produkcji strój.
Co znaczy Staw:
Słownik zbiornik wód powierzchniowych powstały w sposób naturalny, na przykład w konsekwencji działalności lodowca, albo utworzony sztucznie; 2. ruchome połączenie dwóch albo kilku stykających się kości strój.
  • Dodano:
  • Autor: