strzelec definicja
Słownik Strzelec definicja. Czym jest wyszkolony w strzelaniu z broni palnej; 3. w momencie.

Czy przydatne?

Definicja Strzelec

Co oznacza STRZELEC: 1. ten, kto strzela, umie dobrze strzelać; 2. żołnierz wyszkolony w strzelaniu z broni palnej; 3. w momencie międzywojennym żołnierz piechoty w stopniu szeregowca; 4. sportowiec specjalizujący się w strzelaniu do celu z ręcznej broni palnej; 5. w grach piłkarskich, w hokeju zawodnik, który strzelił bramkę; 6. w szachach każda figura dalekosiężna jak hetman, wieża, goniec

Czym jest Strzelec znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Skiba:
Słownik 1. wąski pas gleby odcinany i odkładany poprzez lemiesz i odkładnicę pługa; 2. kawałek, porcja czegoś odkrajanego, najczęściej chleba strzelec.
Co znaczy Sanki:
Słownik 1. mały pojazd na płozach stosowany w zawodach saneczkarskich; 2. obiekt maszyny albo przyrządu wykonujący ruch ślizgowy strzelec.
Co znaczy Sektor:
Słownik 1. część, wycinek jakiejś przestrzeni, terenu; 2. część gospodarki narodowej traktowana odrębnie z racji na określony typ własności środków produkcji strzelec.
Co znaczy Serce:
Słownik którego robota warunkuje krążenie krwi w układzie naczyniowym; 2. właściwości człowieka, jego charakter, usposobienie, skłonności, typ uczuciowości; 3. siedlisko wewnętrznych, duchowych przeżyć strzelec.
Co znaczy Stagnacja:
Słownik 1. brak wszelkiego ruchu, działania, zastój, zatrzymanie się; 2. zastój w produkcji przemysłowej i handlu, charakteryzujący się niskimi cenami towarów i nadmiarem wolnego kapitału pieniężnego strzelec.
  • Dodano:
  • Autor: