strzemiączko definicja
Słownik STRZEMIĄCZKO definicja. Czym jest zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z.

Czy przydatne?

Definicja Strzemiączko

Co oznacza STRZEMIĄCZKO: 1. pasek, taśma u dołu spodni, zakładane pod stopę, zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z trzech kosteczek słuchowych ssaków i człowieka, łącząca się z kowadełkiem, zamykająca otwór okienka owalnego w ścianie pomiędzy jamą bębenkową i uchem wewnętrznym; 3. ręczne narzędzie ogrodnicze w kształcie małego strzemienia osadzonego na długim trzonku, wykorzystywane do spulchniania gleby i pielenia chwastów

Czym jest Strzemiączko znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Siodełko:
Słownik 1. małe siodło do jazdy wierzchem; 2. siedzenie w dwukołowych pojazdach jednośladowych; 3. niewielka przełęcz górska; 4. listwa przybita wzdłuż burty łodzi, wykorzystywana do osadzania dulek strzemiączko co to jest.
Co znaczy Staropolszczyzna:
Słownik 1. język staropolski; 2. obyczaje staropolskie; cechy dawnego życia polskiego strzemiączko definicja.
Co znaczy Schnąć:
Słownik 1. stawać się suchym; 2. o roślinach: więdnąć, obumierać, usychać; 3. gwałtownie tracić na wadze, chudnąć, mizernieć strzemiączko co znaczy.
Co znaczy Smarować:
Słownik powierzchnię czegoś warstwą jakiejś substancji, na przykład tłuszczu, kremu, smaru; wcierać coś, nacierać coś czymś; 2. pisać, rysować niedbale; 3. brudzić, mazać coś czymś; 4. iść, jechać, w strzemiączko słownik.
Co znaczy Solanka:
Słownik podłużna, posypana z wierzchu solą; 2. wodny roztwór soli kuchennej stosowany do celów przemysłowych i spożywczych, na przykład jako środek konserwujący żywność; 3. woda morza, jeziora, źródła strzemiączko znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: