suchar definicja
Słownik Suchar definicja. Czym jest do przechowywania poprzez dłuższy czas; 2. człowiek bardzo.

Czy przydatne?

Definicja Suchar

Co oznacza SUCHAR: 1. specjalnie przygotowane, wysuszone pieczywo nadające się do przechowywania poprzez dłuższy czas; 2. człowiek bardzo szczupły, chudy

Czym jest Suchar znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Senior:
Słownik wiekiem członek rodziny, członek jakiegoś zespołu, najstarszy wiekiem, latami pracy, stażem i tym podobne; 2. zawodnik w wieku odpowiednim do uprawiania danej dyscypliny sportu; 3. w Polsce suchar.
Co znaczy Smółka:
Słownik występująca na drzewach iglastych; 2. sok komórkowy niektórych roślin przypominający smołę; 3. roślina z rodz. goździkowatych, o czerwonych kwiatach i łodydze powleczonej lepką wydzieliną; 4. gęsta suchar.
Co znaczy Stopa:
Słownik większości ssaków najniższa część nogi, opierająca się na ziemi przy staniu i chodzeniu, przystosowana do dźwigania ciężaru ciała; 2. część pończochy albo skarpety, którą wkłada się na stopę; 3 suchar.
Co znaczy Strofa:
Słownik w utworze poetyckim kilkuwierszowy układ rytmiczny o określonym rozkładzie rymów; 2. w staropolskiej tragedii pierwsza część pieśni chóru; w greckiej liryce chóralnej: wstępna część trójdzielnego suchar.
Co znaczy Smoczek:
Słownik otworkiem, wciągana na szyjkę butelki, umożliwiająca ssanie z niej niemowlętom pokarmu albo zabawka niemowlęca do ssania, mająca kształt takiej nasadki bez otworka; 2. narząd gębowy u minogów suchar.
  • Dodano:
  • Autor: