surówka definicja
Słownik SURÓWKA definicja. Czym jest albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4.

Czy przydatne?

Definicja Surówka

Co oznacza SURÓWKA: 1. potrawa z surowych jarzyn albo owoców; 2. płótno lniane albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4. stop żelaza z węglem i z krzemem, manganem, fosforem, siarką i innymi składnikami, otrzymywany wskutek przerobu rudy żelaza

Czym jest Surówka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Służyć:
Słownik zajmując się sprzątaniem, pomaganiem w czynnościach gospodarskich, porządkowych i tym podobne, otrzymując za to płaca; 2. być do czyjejś dyspozycji, być komuś w czymś użytecznym; 3. działać w surówka co znaczy.
Co znaczy Skiba:
Słownik 1. wąski pas gleby odcinany i odkładany poprzez lemiesz i odkładnicę pługa; 2. kawałek, porcja czegoś odkrajanego, najczęściej chleba surówka krzyżówka.
Co znaczy Szufla:
Słownik łopaty blaszanej albo drewnianej, służącej do przerzucania albo zgarniania materiałów sypkich; 2. płyta blaszana, zamknięta z trzech stron krawężnikiem, wykorzystywana do formowania, przenoszenia i surówka co to jest.
Co znaczy Strzykać:
Słownik 1. wyciekać, wypływać małym, ale mocnym strumieniem, tryskać; 2. boleć przeszywająco, z przerwami, raz po raz surówka słownik.
Co znaczy Szczotka:
Słownik wykorzystywane do zamiatania, czyszczenia, wygładzania albo mycia czegoś, składające się z oprawki z umocowanym w niej pionowo włosiem, szczeciną, drutem i tym podobne; 2. w druku odbitka szczotkowa surówka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: