surówka definicja
Słownik SURÓWKA definicja. Czym jest albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4.

Czy przydatne?

Definicja Surówka

Co oznacza SURÓWKA: 1. potrawa z surowych jarzyn albo owoców; 2. płótno lniane albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4. stop żelaza z węglem i z krzemem, manganem, fosforem, siarką i innymi składnikami, otrzymywany wskutek przerobu rudy żelaza

Czym jest Surówka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Swada:
Słownik 1. płynność, potoczystość w mówieniu, pisaniu; 2. temperament, zapał, rozmach surówka co to jest.
Co znaczy Sztylet:
Słownik broń biała mająca cienkie, ostro zakończone, proste ostrze o przekroju trójkątnym; 2. narzędzie zecerskie w formie grubej igły stalowej osadzonej w drewnianej rękojeści, wykorzystywane do wstawiania surówka definicja.
Co znaczy Strużyna:
Słownik 1. mała rzeczka; 2. odpadek powstający przy obróbce drewna, metalu i tym podobne; 3. obierka z jarzyn surówka co znaczy.
Co znaczy Schody:
Słownik będąca zazwyczaj częścią budowli, składająca się z szeregu stopni, regularnie z poręczami, umożliwiająca przechodzenie z jednego poziomu na inny; 2. szyk lecących w ekipie samolotów, ustawionych surówka słownik.
Co znaczy Skrobaczka:
Słownik chirurgiczne do oddzielania okostnej od kości, służące najczęściej w chirurgii kostnej; 2. żelazne ostrze przybijane przed wejściem do domów, wykorzystywane do zeskrobywania błota z obuwia surówka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: