suwak definicja
Słownik Suwak definicja. Czym jest systemu przesuwający się w prowadnicy; 2. zamek szybki, ekler; 3.

Czy przydatne?

Definicja Suwak

Co oznacza SUWAK: 1. ruchoma, przesuwna część przyrządu, narzędzie, obiekt systemu przesuwający się w prowadnicy; 2. zamek szybki, ekler; 3. ruchoma część piszczałki puzonu, wykorzystywana do wydłużania albo skracania puzonu w celu zmiany wysokości dźwięku

Czym jest Suwak znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sak:
Słownik 1. torba, worek podróżny; 2. rodzaj sieci na ryby; 3. krótkie palto męskie wiosenne albo letnie; 4. cienka skóra cielęca suwak.
Co znaczy Stopień:
Słownik obiekt schodów, również występ w jakimś podwyższeniu, w pochyłości terenu, umożliwiający wchodzenie albo schodzenie; 2. szczebel w hierarchii urzędniczej, socjalnej, wojskowej, naukowej i tym podobne suwak.
Co znaczy Szyk:
Słownik 1. elegancja, wytworność; 2. określony sposób ustawienia ludzi, zwierząt albo pojazdów suwak.
Co znaczy Stanowisko:
Słownik postoju, wykonywania jakiejś czynności, występowania czegoś; 2. pozycja w hierarchii zawodowej, służbowej; pozycja w środowisku, w otoczeniu; godność, funkcja, urząd, posada; 3. sposób zapatrywania suwak.
Co znaczy Sonda:
Słownik techniczne do badania jakiegoś środowiska poprzez zagłębianie się, wnikanie w nie, na przykład głębokości wody i charakteru dna w akwenach, atmosfery na różnych wysokościach, składu skorupy Ziemi i suwak.
  • Dodano:
  • Autor: