sztanga definicja
Słownik SZTANGA definicja. Czym jest podnoszeniu ciężarów; złożona jest ze stalowego drążka i.

Czy przydatne?

Definicja Sztanga

Co oznacza SZTANGA: 1. metalowy pręt, sztaba; 2. sprzęt sportowy stosowany w podnoszeniu ciężarów; złożona jest ze stalowego drążka i kompletu pierścieni różnej wagi

Czym jest Sztanga znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szczep:
Słownik etniczna, licząca od kilkuset do kilku tys. osób, różniąca się od plemienia tym, iż nie wywodzi swojego pochodzenia od wspólnego przodka; regularnie utożsamiana z plemieniem. 2. szereg następnych sztanga co znaczy.
Co znaczy Słonisko:
Słownik 1. spory słoń - zwierzę egzotyczne o potężnej budowie; 2. gleba zawierająca sól kuchenną sztanga krzyżówka.
Co znaczy Stereotyp:
Słownik świadomości socjalnej skrótowy, uproszczony i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości odnoszący się do rzeczy, osób, grup socjalnych, instytucji i tym podobne, regularnie oparty na niepełnej sztanga co to jest.
Co znaczy Sypać:
Słownik opadanie czegoś sypkiego, rzucać czymś sypkim, napełniać coś czymś sypkim; 2. hojnie rozdawać coś, szafować czymś; 3. składać obciążające kogoś zeznania, ujawniać czyjeś tajemnice, zdradzać kogoś; 4 sztanga słownik.
Co znaczy Serpentyna:
Słownik po zboczu góry zakosami, łączonymi dzięki łuków o w miarę małych promieniach; 2. skręcona spiralnie wąska taśma papierowa, rzucana na tańczących w trakcie zabaw, w szczególności karnawałowych sztanga czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: